Warsztat
Odpowiedz do tematu

: Warsztat
Jak ze strony głównej z działu Warsztat pobrać pliki, które się tam znajdują?

Czasem wydawać się może, że życie nie ma sensu, kiedy nic nie ma dla ciebie znaczenia, nudzisz się... Wtedy wsiądź na motocykl i jedź... tylko ty, maszyna, droga i szeroki horyzont...
:
A co konkretnie interesuje kolegę? :-)

Zawsze ktoś nas podgląda,
raz są to poeci, raz szpicle.
:
Prawdopodobnie interesuje to, że nie "otwierają się" artykuły z Cezarowych napraw.



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
:
R0bi napisał/a:
Prawdopodobnie interesuje to, że nie "otwierają się" artykuły z Cezarowych napraw.

Raczej artykuły z zakładki "Warsztat" ze strony głównej, a nie forumowej. Nie pamiętam już, czy kiedyś się otwierały, czy jest to chwilowa przypadłość.

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
ciachu napisał/a:
Raczej artykuły z zakładki "Warsztat" ze strony głównej, a nie forumowej.

Dokładnie o te artykuły chodzi.

Czasem wydawać się może, że życie nie ma sensu, kiedy nic nie ma dla ciebie znaczenia, nudzisz się... Wtedy wsiądź na motocykl i jedź... tylko ty, maszyna, droga i szeroki horyzont...
:
Cóż... To oczywiście mea culpa... i to oczywiście maxima...
Wspomniane artykuły nawet częściowo istnieją i udostępniałem je "na boku", bo co tu dużo mówić są po prostu niedokończone... Niestety mam nawał roboty (odkąd pamiętam... ;-) ) i nie mam jak się wziąć za skończenie...
No ale spróbuję... Ciśnijcie koledzy, ciśnijcie... Pod presją będzie szybciej...
;-)

Zawsze ktoś nas podgląda,
raz są to poeci, raz szpicle.
:
Shadok napisał/a:
Wspomniane artykuły nawet częściowo istnieją i udostępniałem je "na boku"

Wiem, bo jeden sam posiadam, ale jak możesz to jeszcze o ustawieniu rozrządu i o polerowaniu silnika bym poprosił;)

Czasem wydawać się może, że życie nie ma sensu, kiedy nic nie ma dla ciebie znaczenia, nudzisz się... Wtedy wsiądź na motocykl i jedź... tylko ty, maszyna, droga i szeroki horyzont...
:
OK, skupię się na tym głównie...

[ Dodano: 2013-02-07, 08:25 ]
Bururum, bururum...
Zamieściłem pierwszy artykuł. Jeszcze pewnie doszlifuje się to i owo, za wszelkie konstruktywne uwagi będę zobowiązany :-)

Zawsze ktoś nas podgląda,
raz są to poeci, raz szpicle.
:
Shadok, Witam Shadok ciekawa strona,poszukuję jakiegoś namiaru na ediego od kominów.Pozdro. :roll:

:
Proszę

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group