Opina o oponach
Odpowiedz do tematu

: Opina o oponach
Witam.
Mam pytanie, czy ktoś z forumowiczów używał takich opon, proszę o opinię.
Pozdrawiam.
http://allegro.pl/heidena...16.html#thumb/2

Kanat
:
Miałem taką na przodzie i zaliczyłem 3 ślizgi przez nią. Ze szczerego serca radzę - trzymaj się od tej marki z daleka!

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
Na oponach naprawdę nie wolno oszczędzać. Serio. Trzymaj się z daleka od tanich badziewnych marek.

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Panoramiks napisał/a:
Na oponach naprawdę nie wolno oszczędzać. Serio. Trzymaj się z daleka od tanich badziewnych marek.


Swoją drogą ktoś musi je przetestować :-) .Maxisy i Shinko też były na "zakazanej" liście , a mają swoich zwolenników.Prawda Todek ??? :mrgreen:

"Nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć"
:
Testować można każde. Ale czy warto oszczędzać na gumie aby metal się pogiął. Zresztą podczas testowania zawsze większa ostrożność. Wybór dla testera :mrgreen:

:
Toma napisał/a:
Panoramiks napisał/a:
Na oponach naprawdę nie wolno oszczędzać. Serio. Trzymaj się z daleka od tanich badziewnych marek.


Swoją drogą ktoś musi je przetestować :-) .Maxisy i Shinko też były na "zakazanej" liście , a mają swoich zwolenników.Prawda Todek ??? :mrgreen:

Prawda, jam zadowolony jest ze swych Shinków.

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
:
LAtam na maxxisach już 15000 km i też złego słowa nie powiem. Nadal dobrze trzymają :)

POZDR robdk
Mój kanał Motogaraż robdk
:
oktan77 napisał/a:
Prawda, jam zadowolony jest ze swych Shinków.


ja dojeżdżam drugi komplet,niestety wygląda na to że te drugie wystarczyły tylko na ten sezon ok 15tys km,tylna jest już dość mocno zużyta ;-)
z tyłem w ogóle mam pewien kłopot, mam wrażenie, że stale się uślizguje :-/ np przy pochyleniu na wyjeździe z ronda
nie wiem czy to moja technika jazdy czy może coś w tym jest?
paradoksalnie w deszczu zachowują się dość pewnie może dlatego że bardziej uważam przy pochyleniu
chyba za trzecim razem wybiorę coś innego np.Brigdestone

never as good as the first time
:
Dzięki za zainteresowanie i opinie. :toast:
Dotychczas używałem maxisów i jeszcze mnie nie zawiodły, więc pozostanę przy sprawdzonych gumach.
A wszystkim życzę udanego MIKOŁAJA ;-)
Pozdrawiam.

Kanat
:
Ja na ten sezon też wybrałem Shinko do testów. O dziwo nawet dobrze się sprawują przy dynamicznej jeździe i da się zamykać oponę bez uślizgów. Na mokrym się trzymają. Ale Bridgestony jednak były pewniejsze, tylko zużywały się 2 razy szybciej.

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
jak kupiłem Maxxis i jestem zadowolny

:
Czy ktoś z Kolegów słyszał coś na temat opon marki SBLONG ? Niestety w sieci niewiele znalazłem :-( . Wiem tylko że to "chińszczyzna" która pojawia się najczęściej w 125 lub w mniejszych zabawkach. Wdzięczny byłbym za jakiekolwiek informacje.

:
Aż takich no name to nie kupuj ,chcesz taniej to kup własnie Shinko ,Maxxis czy Duro ,ja takie do tzw "kawówek" czyli moto na wyjazd na kawkę kupowałem żeby były nowe ,do turystyków jednak kupowałem częściej znane marki ,ale uważam że lepsza opona nowa nawet hejtowanej marki ,niz zajebisty np Michelin -10 letni :-P

XV 535,XVS 650 Classic,RS XV 1700 Silverado, XVS 950 MS, Shadow 600 ,DL 650 V-Strom,Custom DS650,znów XVS 950 ,V-Star 1100 Classic Silverado,Diversion XJ600 ,Shadow 600,Honda CBF 600S , American Dream Honda Shadow 600, FZS 600 Fazer
:
poczytaj o chińskich oponach winylowy do małych pojemności, VT 600 jest już zaliczana do motocykli ciężkich, możesz kupić ekonomiczne DURO

:
Dokładnie jak napisał bogdi ,Duro czy Maxxis kup nowe i smigasz bez problemu jak szukasz tematu budżetowego ,nie zapomnij o zakupie dętek i fartuchów bo to przy starych oponach tez jest stare ,w przypadku dętek bierz droższe ,bo tanie są cinkie panie ,ja zawsze do Shadow biorę Micheliny chyba 70 zyli tył i 55 przód

XV 535,XVS 650 Classic,RS XV 1700 Silverado, XVS 950 MS, Shadow 600 ,DL 650 V-Strom,Custom DS650,znów XVS 950 ,V-Star 1100 Classic Silverado,Diversion XJ600 ,Shadow 600,Honda CBF 600S , American Dream Honda Shadow 600, FZS 600 Fazer
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group