Pytanie na temat części
Odpowiedz do tematu

: Pytanie na temat części
Witam wszystkich.Jeżdżę moją shadowką 750 84r.dopiero pierwszy sezon.W międzyczasie miałem problem z reg.napięcia.To mnie zmusiło mnie przy okazji do rozglądania się za częściami do naszych ślicznotek.I co....powiem wam że byłem z lekka przerażony.Ciężko cokolwiek dostać,tak nowe jak i używane.Już myślałem nawet o sprzedaży i kupnie innego chopperka.W związku z tym-gdyby coś............(odpukać!)macie namiary na sklepy,serwisy lub używane?Dobrze by dawać na forum namiary-oby nie było potrzeby korzystać.Pozdrawiam

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
Jeśli chodzi o nowe części zarówno motocyklowe i samochodowe nie ma problemu. Jak będziesz coś potrzebował śmiało pytaj :mrgreen:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

cykus
[Usunięty]
:
Ja mam pytanie odnosnie uszczelek cylinder głowica i pierscienie gdzie mogę to dostać?

Honda vt 750 1984 rok

Pozdrowienia

:
Jeśli chcesz w Polsce kupić to zobacz na przykład tu http://www.motobot.pl/

W stanach czy Holandii nie ma problemu... tylko ten jedyny z wysyłką.

Na pewno dostaniesz w Honda Polska ale musisz im podać numery części:

Jeśli były takie jak w 1983r a tak mi sie wydaję to uszczelki pod cylinder mają oznaczenie 12250ME9305 a pierścienie tłokowe 13011ME9004 to to samo co 13011ME9005

Jadę jadę na motorze...
:
Dzięki za odzew na moje pytanie.Jeszcze jedno co może także innych zainteresować-czy jest zamienność części między vt750 shadow a magną 750.?Silnikowe wiadomo-odpadają,ale elektryka,zawieszenie......

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group