Wymiana p³ynu w ch³odnicy
Odpowiedz do tematu

:
Todek napisa³/a:
Alabaster napisa³/a:
Przy automatycznej klimie te¿ :shock: ??

A co klima ma wspólnego z ogrzewaniem? :?:

osusza powietrze :mrgreen:

Nic tak nie zabija czasu jak motor
:
Hm jakby ci to powiedzieæ ...
Automatyczna klima ch³odzi/ogrzewa w zale¿no¶ci od potrzeb tj ustawionej temperatury

:
Alabaster napisa³/a:
Hm jakby ci to powiedzieæ ...
Automatyczna klima ch³odzi/ogrzewa w zale¿no¶ci od potrzeb tj ustawionej temperatury

Aha, no popatrz, jakie to proste. :mrgreen:
Tylko, ¿e chodzi³o mi o to, ¿e obieg p³ynu ch³odz±cego nie ma nic wspólnego z obiegiem czynnika ch³odz±cego w klimatyzacji. :mrgreen:

"Bardzo te¿ po¿ytecznie bywa najsamprzód zdzieliæ ¶wiadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po g³owie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do k³amstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu ¦wiadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Masz racjê.

:
powiedzcie mi jeszcze gdzie ten zbiorniczek wyrównawczy jest w vt750?

"Ka¿dy nowy dzieñ, rodzi nowe paranoje.."
:
gizmo napisa³/a:
powiedzcie mi jeszcze gdzie ten zbiorniczek wyrównawczy jest w vt750?

To zale¿y z którego roku jest ta VT750. :mrgreen:

"Bardzo te¿ po¿ytecznie bywa najsamprzód zdzieliæ ¶wiadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po g³owie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do k³amstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu ¦wiadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
'85 rok zabieram sie w³asnie za wyniane,jak bys móg³ pomuc bede wdzieczny

[ Dodano: 2013-01-26, 12:33 ]
jest tu kto ;p bo nie chce nic popsuc;p

"Ka¿dy nowy dzieñ, rodzi nowe paranoje.."
:
Zbiorniczek wyrównawczy znajduje siê z ty³u za silnikiem, przed tylnym ko³em. Wlew do niego znajduje siê po prawej stronie moto.

"Bardzo te¿ po¿ytecznie bywa najsamprzód zdzieliæ ¶wiadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po g³owie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do k³amstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu ¦wiadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
dzieki Todek sa jakies szczególne sprawy na ktore trzeba zwracac uwage przy wymianie plyny czy wystarczy postepowac wedle wyzej wymienionych wskazówek?

[ Dodano: 2013-01-26, 12:54 ]
czy w po odkreceniu sruby spustowej zejdzie plyn rowniez ze zbiorniczka?zla³em jakies 1,5 litra plynu,w zbiorniczku chyba nic nie by³o

"Ka¿dy nowy dzieñ, rodzi nowe paranoje.."
:
Ze zbiorniczka spuszczamy osobnym wê¿ykiem :-)

:
nie widze tam zadnego wezyka a chyba jest pusty mo¿liwe by to by³o?

"Ka¿dy nowy dzieñ, rodzi nowe paranoje.."
:
Bardzo mo¿liwe, ¿e jest pusty. Wê¿yk na samym dole od ty³u przy tym zbiorniczku wyrównawczym, wypinasz go i p³yn leci ze zbiorniczka :toast:

:
miedzy zbiorniczkiem a wa³em kardana ida trzy wezyki do gory,ale zaden nie idzie do spodu zbiorniczka wyrownawczego,jedynie idzie wezyk od wlewu plynu przy kierownicy do gory zbiorniczka,albo jestyem slepy albo niedowidze :)
jesli zbiorniczek jest pusty lub znajduja sie sladowe ilo¶ci poprzedniego plynu moge dolaæ tam nowego?podobno s± te plyny mieszalne chlodnicze

"Ka¿dy nowy dzieñ, rodzi nowe paranoje.."
:
Je¶li wymieniasz ca³y p³yn w uk³adzie na nowy to jak najbardziej mo¿esz dolaæ.

:
dzieki za pomoc,uspokoi³em sie troche ;p bo nie chcia³ bym popsuc swojej maskotki :D
jeszcze jedno pytanie ;)
czy przy odpowietrzaniu wlew do zbiorniczka ma byc otwarty czy zamkniety bo do chlodnicy ma byc otwarty podobno

"Ka¿dy nowy dzieñ, rodzi nowe paranoje.."
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group