Shadow 125 Potrzebne części i porada.
Odpowiedz do tematu

: Shadow 125 Potrzebne części i porada.
Tak! Udało się! Zostałem szczęśliwym posiadaczem Hondy Shadow 125! Motocykl zakupiłem za 2.100 zł, więc tanio, ma jednak kilka wad, jest po wywrotce, ale widełki i rama jest nienaruszona, potrzebuje kilku części
- Kierunki ( 4 sztuki)
- Kierownica (moja jest krzywa)
- Pompa hamulcowa + rączka
- Linka gazu
- Błotnik przedni

Mam jeszcze jedno pytanie. Motorek jest w fabrycznym malowaniu, jednak, oba błotniki i bak będę musiał pomalować , zastanawiam się czy zostawić je we fabrycznym kolorze, czy malować na czarny metalic.

Jak ktoś ma części które potrzebuje to proszę pisać na PW.

:
Kuba05 napisał/a:
Mam jeszcze jedno pytanie.


Nie widzę pierwszego. Drugiego z resztą też nie :koso: :lol: hehehe

A na poważnie, nie są to jakieś części nie do zdobycia. Wszystko jest na allegro, błotników jest trochę powystawianych luzem, spróbuj np. tu zadzwonić http://allegro.pl/honda-v...3613349535.html

Co do malowania- to nie weteran i fabryczny lakier nie podnosi wartości motocykla, pomaluj sobie tak, żeby Ci się podobało ;-)

"Wicher silne drzewa głaszcze..."
:
Dzięki za poradę:)

[ Dodano: 2013-10-15, 17:47 ]
Jeszcze jedna sprawa. Gdzie w Shadow 125 znajduję się przerywacz do kierunków, bo u mnie go brakuje i kierunki zamiast mrugać to świecą;)

:
Trzeba by poczekać, aż odezwie się ktoś, kto ma vt 125, ale zgaduję, że gdzieś pod siedzeniem, a jak nie, to w lampie. Możliwe, też (acz mało prawdopodobne w takim obiawie), że masz tylko problem z przełącznikiem. Rozkręć go, wyczyść i spryskaj czymś do zabezpieczania połączeń elektrycznych w sprayu- koszt ~ 20 zł.

EDIT: sprawdż połączenia kabli w każdej z żarówek, możliwe, że któreś z nich ma zwarcie i dlatego tylko świecą, niedawno z czymś takim się spotkałem.

"Wicher silne drzewa głaszcze..."
:
Dzięki:) Tak myślałem, ale myślałem że ktoś dokładniej napisze, ale trochę tu pusto...

:
Napisz na PW do kolegi Kubus - chyba najwięcej z nas wie o VT125

:
Dzięki, ale ten użytkownik nie logował się od sierpnia, niewiem czy jest sens pisać, no i jest z Sosnowca...........Brrrrrrrrr

:
To taki żarcik:) gdybyś był ze sląska to byś zrozumiał, nic nie ma do tego użytkownika, slązacy nie lubią "goroli" czyli zagłębiaków, to tyle. Nie obrażam nikogo

:
Krys -wyluzuj trochę, to tylko żart :mrgreen:
Kuba05 -Zagłębiacy są w Lubinie ;-)

:
HEhe na sląsku są slązacy i zagłebiacy czyli Gorole:) Hehe

A tak to jest to forum motocyklowe a nie krajoznawcze:D

:
dzięki ale jednak nie skorzystam:) Propozycja świetna:D

:
A to dziwne, że Kuby dawno na forum nie było. Dałbym Ci namiary, ale w sumie nie wiem, czy mogę. Pisz mu na PW, to mail mu przyjdzie :) albo użyj opcji mail właśnie

:
Kuba05 napisał/a:
Dzięki:) Tak myślałem, ale myślałem że ktoś dokładniej napisze, ale trochę tu pusto...


No dział 125 bywa pustawy :mrgreen: Znaczy się co Ty dokładniej chcesz wiedzieć? Części masz na allegro, jak nie masz konta to niech zamówi Ci kolega, co do kierunkowaskazów to w czym jeszcze problem?

"Wicher silne drzewa głaszcze..."
:
Chciałem się dowiedzięc czy ktoś ma cienia na częsci, ale widocznie nie, najwiekszy problem mam z dostaniem kierownicy, a jęsli chodzi ow ydech to jak myślićie zostawić orginał i dać pochromować czy założyć podwójny tłumik? Fajnie by wyglądał, ale ten hałas, sam nie wiem...

:
A chcesz mieć oryginał wszystko ?

Bo jak nie to kierę bankowo dopasujesz inną i wydech też śmiało akcesoryjny możesz zakładać.

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group