Moja Honda Shadow vt125
Odpowiedz do tematu

:
Cześć. :lol: :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
WITAJ !!! Sebeek 75 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Powodzenia !

:
Też witam...

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
SzymeQ
[Usunięty]
:
Witamy w gronie malych cieni :)



Powodzenia na prawku :)

:
Witaj.

Marcin
:
Witaj :) Jedni odchodza, drodzy przychodza do grona malych cieni. Nie masz moze kumpla lub kumpeli, ktory tez by chcial takie moto ^^ Pozdro kolejny fanie CIENIA !!



PS nie zeby cos, ale przypomne, ze moja Hania nadal na nowego wlasciciela czeka :) (lub wlascicielke ma sie rozumiec ^^ )

:
Witam

Ile cenisz za shadowke??

:
4500-4700zl

:
Bachytek napisał/a:
Witaj :) Jedni odchodza, drodzy przychodza do grona malych cieni. Nie masz moze kumpla lub kumpeli, ktory tez by chcial takie moto ^^ Pozdro kolejny fanie CIENIA !!



PS nie zeby cos, ale przypomne, ze moja Hania nadal na nowego wlasciciela czeka :) (lub wlascicielke ma sie rozumiec ^^ )


No, a miałeś oba trzymać. I co - Hania w odstawkę poszła ?

Nawrót choroby! :)
:
wstepnie mialem sprzedac, zeby nowe kupic. potem udalo sie zostawic je, to uznalem, ze zmienie na jakies miejskie moto typu cb 500 (ekonomiczniejsze jednak niz triumph, a lepsze w manewrowaniu i w dynamice od shadowki) :) no ale bardziej sie skomplikowaly i stanelo, ze kupuje autko na zime, deszcze, i do zarobku :) (jakos uczen musi dorabiac - a i wtedy na paliwo do triumpha starczy).



PS kiedys, jak uda mi sie czegos dorobic to i tak wruce do cruisera, bo ten styl, te chromy, ten ogrom, ten dzwiek i to ogolne piekno kocham !!

SzymeQ
[Usunięty]
:
Na tyle widzę ze kierunki przerobiłeś ładnie :) a jak byś miał sprzedawać ta shadowke za te 4500 to sakwy gratis nie? :mrgreen: Cóz ja bardzo ale to nawet bardzo zainteresowany jestem... Tyle ze do lata musze sobie poczekac bo wracam do kraju naszczescie na stałe :) Kasa zaoszczędzona więc tylko czekać :) No i prawko tez musze jeszcze zrobic...

:
SzymeQ napisał/a:
Na tyle widzę ze kierunki przerobiłeś ładnie :) a jak byś miał sprzedawać ta shadowke za te 4500 to sakwy gratis nie? :mrgreen: Cóz ja bardzo ale to nawet bardzo zainteresowany jestem... Tyle ze do lata musze sobie poczekac bo wracam do kraju naszczescie na stałe :) Kasa zaoszczędzona więc tylko czekać :) No i prawko tez musze jeszcze zrobic...




To co na moto, to jest z moto, nie zdejmuje nic :) Tak jak na foto stoi z mojego linku, tak idzie do wlasciciela nowego :)

:
A ja dzisiaj troche fotek porobiłem, bo juz miałem straszliwa ochote usłyszenia mojej hondzi ;d



tu są foty ;)

Pal gumę, a nie duszę....

http://picasaweb.google.pl/jakub.szafranski/ - album motomaniaka ;d

http://www.youtube.com/user/Kubrakow - duuzo filmików z udziałem mojego shadowa ;)
:
Witam

Własnie zarejestrowałem swoja Shadowke, wiec pierwszy mini sukces juz jest. W marcu zaczynam kurs,apropo zna ktos dobrą szkołe we Wrocku?? No i szukam kasku, poki co błądze we mgle, może byście cos doradzili laikowi?? W tej chwili wydaje mi sie, ze głownie bede jezdzil po miecie i moze krotkie wypady po okolicy (ale to z czasem)

Pozdrawiam i czekam na sugestie.

:
Kwota ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group