uszczelki siłownika sprzęgła
Odpowiedz do tematu

: uszczelki siłownika sprzęgła
Witam.

Gdzie mogę znaleźć wymiary tych dwóch simmeringów ?

http://allegro.pl/zestaw-...3430682235.html

Mając już te wymiary dostanę kupić je w zwykłym sklepie gdzie mają uszczelki czy muszą to być specjalne dedykowane do hondy?

:
Ten mały simmering praktycznie się ni zużywa i moim zdaniem można go nie wymieniać. Jego wymiary to 8X18X5. Natomiast ten większy, to nie simmering tylko taki specjalny pierścień uszczelniający.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Wydaje mi się, że ten mały właśnie przepuszcza olej ( przy otworze na śrubę jest taki mały kanalik) do komory gdzie są czujnik luzu i OD i tam już przez gumki z kabli sika mi mocno.

:
Ten mały siedzi w tłoku siłownika sprzęgła i nie ma czego przepuszczać.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
To przepuszcza ten duży? Czy bardziej skupić się na uszczelkach pod czujnikami?

:
toms napisał/a:
To przepuszcza ten duży?

Wyciek tego oleju nie ma nic wspólnego z siłownikiem sprzegła.
Ten duży uszczelnia tłok siłownika sprzęgła w którym jest płyn hamulcowy.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
To musi być, któryś czujnik. A co to jest ten wałek wystający w tej komorze ?

http://ifotos.pl/zobacz/I...90j_neawrrx.jpg

:
Jeżeli wycieka ci olej z silnika to z pewnością musisz wymienić uszczelniacz popychacza sprzęgła. Przerabiałem ten problem u siebie i również podejrzewałem czujnik.Wymiary uszczelniacza to 8x25x7 koszt śmieszny ok 7 pln.w Larsonie.Wymiana banalnie prosta nie zajmie ci więcej jak 15-20 min.Uszczelniacz znajduje się pod siłownikiem sprzęgła 3 śruby m6 na troxy nie pamiętam,chyba 15 lub 20,wysuwasz popychacz zdejmujesz podkładkę (blaszkę) pod którą jest uszczelniacz.Powodzenia :-D

Nie jeździj szybciej niż potrafisz myśleć.
:
Czyli to jednak te dwie uszczelki: oil seal i pistol seal ?

[img]http://s6.ifotos.pl/...wp.jpg]silownik

Ten 8x25x7 to jest ten zewnetrzny.

:
Nie kolego, te które są na załączonym obrazku są od siłownika sprzęgła a Todek już Ci słusznie podpowiadał że raczej siłownik nie pada.Uszczelniacz o którym Ci pisałem jest w karterze silnika pod siłownikiem i to on Ci cieknie.

Nie jeździj szybciej niż potrafisz myśleć.
:
Juz jestem w garazu i widze o co chodzi. Czy ten popychacz moge wyjac nic sie nie stanie?

:
toms napisał/a:
Czy ten popychacz moge wyjac nic sie nie stanie?

Możesz wyjąć.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Wczoraj postanowiłem polatać w koło komina i po powrocie kap, kap, kap oliwa właśnie z okolic przy pompie wody, siłowniku sprzęgła leci. Pytanie mam czy jest jeszcze jakaś inna możliwość wycieku oliwy oprócz tej o której piszecie czy raczej obstawiać na ten uszczelniacz OIL SEAL (8X25X7)? Dzięki za podpowiedź.

:
Chodzi o ten uszczelniacz 91204-MG7-003 OIL SEAL (8X25X7)

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Dzięki

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group