Przednia opona VT 750 C2 ACE
Odpowiedz do tematu

: Przednia opona VT 750 C2 ACE
Witam ;-)

Poszukuje przedniej opony do mojego Cienia. Według rozpiski na stronie głównej i tego co mam aktualnie założone, powinienem mieć 120/90 R17 64S TT.

Byłem dziś na Moto Bazarze (W-Wa Służewiec) w poszukiwaniu oponki i niestety nie było nic ciekawego :-( (oprócz deszczu :-P )

Przede wszystkim chciałbym zapytać jaką markę wybrać i czy zna ktoś lub może polecić miejsce w którym można kupić dobre, używane opony w okolicach Warszawy ?

Pozdrawiam :toast:

:
Ja wyekspertowany nie jestem w tej dziedzinę ale w tym roku zmieniałem. Z tego co mi doradzali znajomi to na pewno nie używkę a jak chcesz trochę zaoszczędzić to lepiej leżakowane (no oczywiście nie 10 lat). Na tyle mam dunlop a na przodzie brikstone - modeli nie pamiętam (tył z 2010r a przód z 2011), w porównaniu do poprzednich wyeksploatowanych to niebo a ziemia, po zmianie trochę specjalnie się wygłupiałem i na tyle co mi odwaga pozwalała nie udało mi się ślizgnąć, na mokrej nawierzchni też sprawują się dobrze.

Maruda od urodzenia :omg:
:
Dzięki za odpowiedź ;-)

Ja niestety muszę zmienić przednią bo jest sparciała na bokach (poprzedni właściciel nie jeździł 3 lata) i strach jeździć...

:
Najlepiej zrobisz jak zapytasz speca:

http://www.shadow.org.pl/...iewprofile&u=17

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
W warszawie na mińskiej 25 jest Hubert . Ma sklep z oponami do motocykli i serwis . Wyszukaj MOTOGUMY HUBERT i zobacz co cię interesuje .

nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
:
Ok dzięki :toast:

Nie będę pytał o sprawę oczywistą co lepsze nowe czy używane, ale jak rozumiem w większości kupujecie raczej nówki ?

Przez neta czy własnie w jakiś spotach typu ten na Mińskiej ?

:
Emilio napisał/a:
ale jak rozumiem w większości kupujecie raczej nówki ?


Wiesz, używanie gumy po kimś jest raczej obrzydliwe :-P

Zobacz jaką powierzchnią opona styka się z podłożem - pomyśl że od tego kawałka zależy cała przyczepność motocykla.
Chyba jednak nowa ? :mrgreen:

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Ok, ale nowa z tego lub ubiegłego roku czy też nówka, ale leżakowana ? ;-)

mam trochę wyadtków w najbliższym czasie dlatego też pytam o to. Oczywiście też bym wolał dla własnego bezpieczeństwa kupić nówkę, ale w obecnej sytuacji każda będzie lepsza niż moja sparciała :-P

:
Jeśli leżakowana to niezbyt długo i z pewnego źródła.

:
Najlepiej zapytaj kogoś, kto handluje oponami i sam jeździ shadowem, na pewno dobrze Ci doradzi. Nie piszę o kogo chodzi, bo nie chcę zbytnio Renegade'a chwalić - potem zaczyna gwiazdorzyć ;-)

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
potfur, pochwal - ale natychmiast po tym daj snickers'a :lol:

Emilio, - GhoustDragon, dał Ci namiar na tacy - skorzystaj :-)

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
Alabaster napisał/a:
Emilio, - GhoustDragon, dał Ci namiar na tacy - skorzystaj :-)


Napisałem do renegade'a, zarówno na forum jak i maila. Czekam na info :) dzięki :toast:

: Re: Przednia opona VT 750 C2 ACE
Emilio napisał/a:
Witam ;-)



Przede wszystkim chciałbym zapytać jaką markę wybrać i czy zna ktoś lub może polecić miejsce w którym można kupić dobre, używane opony w okolicach Warszawy ?

Pozdrawiam :toast:


Używaną to już masz na feldze :-P . Lepiej jakąś tanią nową.
Oferta poszła na PW ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group