/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza 600 na forum wita sie
Autor Wiadomość
Raptowny 


Motocykl: Honda GL 1500 SE
Wiek: 59
Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 434
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2008-03-26, 07:58   

arek34 napisał/a:
Witam wszystkich

Nie da sie ukryć ze jestem tu nowy :-D , od soboty w garażu trzymam ślicznotkę z 90 roku, teraz tylko prawko zrobić i sie cieszyć wolnością

pozdrawiam Arek


Cześć Ziomal, zapraszamy do działu POWITALNIA /PRZEDSTAWIALNIA ,napisz kilka słów o sobie np;jestem grzeczny ,mam same piątki :mrgreen: A jak się zima skończy, za oknami ,to wpadniemy wystawić ci noty ,za maszynę ,możemy :?: :mrgreen: :thx:
 
 
andryszek 
vel andrys


Motocykl: Yamacha XJ 900S
Wiek: 60
Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 661
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2008-03-26, 08:09   

arek34 napisał/a:
teraz tylko prawko zrobić i sie cieszyć wolnością

pozdrawiam Arek


Jeśli nie masz jeszcze 24 lat to się spiesz, bo niebawem prawo ci zabroni prowadzenia tak fajnego motocykla ;-)
_________________
Andryszek - www
 
 
arek34
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 21:30   

Raptowny napisał/a:
arek34 napisał/a:
Witam wszystkich

Nie da sie ukryć ze jestem tu nowy :-D , od soboty w garażu trzymam ślicznotkę z 90 roku, teraz tylko prawko zrobić i sie cieszyć wolnością

pozdrawiam Arek


Cześć Ziomal, zapraszamy do działu POWITALNIA /PRZEDSTAWIALNIA ,napisz kilka słów o sobie np;jestem grzeczny ,mam same piątki :mrgreen: A jak się zima skończy, za oknami ,to wpadniemy wystawić ci noty ,za maszynę ,możemy :?: :mrgreen: :thx:


Zapraszam gorąco, czym szybciej tym lepiej. Chętnie dowiedziałbym się co sądzicie o mojej maszynie. Dwa dni szukałem ssania :lol:
 
 
Raptowny 


Motocykl: Honda GL 1500 SE
Wiek: 59
Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 434
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2008-03-27, 07:30   

arek34 napisał/a:
Raptowny napisał/a:
arek34 napisał/a:
Witam wszystkich

Nie da sie ukryć ze jestem tu nowy :-D , od soboty w garażu trzymam ślicznotkę z 90 roku, teraz tylko prawko zrobić i sie cieszyć wolnością

pozdrawiam Arek


Cześć Ziomal, zapraszamy do działu POWITALNIA /PRZEDSTAWIALNIA ,napisz kilka słów o sobie np;jestem grzeczny ,mam same piątki :mrgreen: A jak się zima skończy, za oknami ,to wpadniemy wystawić ci noty ,za maszynę ,możemy :?: :mrgreen: :thx:


Zapraszam gorąco, czym szybciej tym lepiej. Chętnie dowiedziałbym się co sądzicie o mojej maszynie. Dwa dni szukałem ssania :lol:


Daj namiary na PW :thx:
 
 
Barthos_SD
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 16:29   

Seiza napisał/a:
Witam, kolejna 600-teczka :-)



Moja ślicznotka to rocznik 96, wersja czterobiegowa - idzie sie przyzwyczaić, chociaż w trasie piątki brakuje. Jestem szczęśliwą posiadaczką dopiero parę tygodni, ale już wiem, że się polubiłyśmy :-)8



Sprowadzona z Niemiec, naprawdę ładniutka i zadbana, nawet mój mąż nie miał się do czego przyczepić :twisted: . Na liczniku 26 tyś i jak tylko sie zrobi ciepło zacznie gwałtownie rosnąć ;-)




Pozdrawiam serdecznie dumną właścicielkę VT 600 z rocznika 96... Również jestem dumnym posiadaczem VT 600 z 96r, również 4 biegowej, nawet w takim samym malowaniu :-)



Jak dojdę do tego jak publikować zdjęcia na forum to umieszczę jakąś fotkę mojego "cieniostwora" :mrgreen:
 
 
Cichy 


Motocykl: Kawasaki gt550
Wiek: 53
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 166
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-25, 13:31   

Witam posiadaczy VT 600. Mam moto z 92r na razie w trakcie rejestracji ale we wtorek :chytrusek: Pozdrowionka.

Ps. Fajnie że jesteście :thx:
 
 
janus
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-30, 18:05   

witam wszystkich od kilku dni jestem właścicielem VT600 z 94r (czarnego) obecnie załatwiam sprawy formalne i nie mogę się doczekać kiedy ruszę w trasę ;-)
 
 
Rudy Kot 
kot żyje 7 razy :)


Motocykl: VT 1100 ACE C32 98
Wiek: 65
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 142
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2008-05-11, 09:30   

Przepraszam za brak wychowania

Zaczołem najpierw pisać,a nie przywitałem się z Wszystkimi



Mam Zuzie 92 rok kupiona pierwsza połowa grudnia 2007.

Już mnie wozi od pocztku,snieg już był:):)

Jest Śliczna i zadbana,i sama mnie wozi:):)

Kolor

Kawa z mlekiem :):)



Pozdrawiam Rudy Kot
_________________
Pozdrawiam Zbyszek :):)
 
 
jaszczur71
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-23, 23:52   

Cześć wszystkim. Motorek mam od wczoraj, więc pora się przywitać.:

Mariusz z Cieszyna-Shadow z 1993 r. brak dokładnych danych co do przebytych km, gdyż zmieniony prędkościomierz. Aktualnie formalności związane z przerejestrowaniem. Wrażenia z jazdy wspaniałe.Pozdrawiam i uciekam do lektury tego forum :)
 
 
radunc
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-19, 11:18   

Hej

Witam szanownych forumowiczów, niedawno dołączyłem do braci motocyklowej i do tego forum zresztą też ;-)

Od pierwszych dni sierpnia jestem włascicielem VT600 C z 96 roku, wer.5 biegowa, malowana na czarno-pomarańczowo (ciekawe podobieństwo... do HD)

Moto kupiłem w Polsce, od przypadkowo odkrytego sprzedawcy z Gniezna (niejaki Irek- polecam).

Nie jestem organicznym wielbicielem chopperow a zakup był raczej podyktowany asekuracyjnością (pierwsze moto, słabe umiejętności). Poieważ mam przeczucie, że nawinę na kółka sporo km zanim odkryję jaki motocykl jest stworzaony dla mnie, więc wolałem kupić coś popularnego, trzymającego cenę i sprawnego tech, na tyle, że dosłownie i w przenośni "leję i jade"

Póki co jeździ się bardzo miło, silnik ma ładny gang, choć dyskretny bo tłumik nie był dziurawiony... Prowadzi się dostojnie, choć za pierwszym razem trochę zaskoczył mnie promień skrętu....

faktycznie tył troche dobija na dziurach, trochę brak mu mocy choć start ma szokujący.

W nagrodę ślicznie wygląda, działa na 100%, jest gotowa do jazdy zawsze kiedy mam ochote, czego chcieć więcej ? :-)

Tutaj kilka fotek z dnia zakupu http://blog.radunc.pl/?p=159

p.s

Mam pytanie odnosnie kierownicy => moja honda ma dziwacznie zamocowane manetki na kierownicy, ponoć nie da się tego regulowac z powodu jakichś nacięc...

manetki umieszczono tak, że czasem zamiast w przełącznik kierunków wciskam klakson...

i nie jest to skutek mojego "zieleniactwa" ale sami zobaczcie :mrgreen:





 
 
piket1953
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-09-20, 14:37   

Witam wszystkich tu Piket. Jestem starym zgredem, sory za brak zdjęć ale się wprawiam i uzupełnię braki. Od kilku dni jestem posiadaczem Hondy Shadow VT600 z1996 roku. Sprowadzona z Anglii,/. Moto jest bardzo fajne i ciche / ale to właśnie lubię w nich/. Mój problem dotyczy obręczy koła przedniego, jest odgięta / taki już kupiony/. Jeździ normalnie , nie bije opona ale mnie to po prostu denerwuje. jeżeli mogę dostać info gdzie najlepiej to robią za cene bez szaleństwa będę wdzięczny.

Jestem z Warszawy. Dobrze jakby to było w tym rejonie. A kto mi powie jaki mam kupić pokrowiec. Panowie W salonie w ...mimo ,że miła obsługa nie bardzo potrafią doradzić i teraz musze wymienić / na szczęście jest zgoda ale nie wiem na jaki? Kupiłem Louisa L ale jest nieco mały czy kupić XL , do Shadowsa nie znalazłem typowych a może sie mylę/

Jestem gaduła sory .... ja jak sie rozpisze. Pozdro wszystkim :
 
 
ciachu 


Motocykl: Shadow 90 99, GL 1800 17
Wiek: 51
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 3677
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-20, 15:31   

Piket, witaj na forum :-D Nieźle, się zakamuflowałeś ze swoim powitaniem ;-)
_________________
UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

 
 
piket1953
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 17:41   

no bo dość że nowy to jeszcze taki lewy pisak z mnie. I jak z tym kołem cosi zaradzić się da/

piket
 
 
Rudy Kot 
kot żyje 7 razy :)


Motocykl: VT 1100 ACE C32 98
Wiek: 65
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 142
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2008-09-21, 21:41   

Witaj :):)

miłego spotkania na drodze:):)
_________________
Pozdrawiam Zbyszek :):)
 
 
ciachu 


Motocykl: Shadow 90 99, GL 1800 17
Wiek: 51
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 3677
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-22, 08:56   

piket1953 napisał/a:
no bo dość że nowy to jeszcze taki lewy pisak z mnie. I jak z tym kołem cosi zaradzić się da/

piket


Na pewno da się coś zaradzić, jednak twój post trudno dostrzec :-D

Spróbuj przywitać się nowym postem w Powitalni/Przedstawialni i załóż nowy temat z opisem swojego problemu, np. Poradach różnych a napewno Twój problem szybciutko się rozwiąże :chytrusek:
_________________
UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM