Łącznik goleni - na i le jest ważny
Odpowiedz do tematu

:
wiem :-P wcale do zepsucia swojego dużej siły nie włożyłem, za to na tym co zrobiłem to można byka uwiązać :mrgreen:

Maruda od urodzenia :omg:
:
a ile byś chciał za taką cząstkę??;>

:
Chętnie kupiłbym ten łącznik niekoniecznie z efektem "świecącym jak psu oczy":) w mojej też pękł...

:
ech szkoda że przegapiłem temat,kupiłem w Motoriście,kosztował straszne pieniądze :-|

never as good as the first time
:
szkoda ze kolega nie chce odsprzedać swojego produktu bo mi by sie przydał ten łącznik a na allegro niema a jak jest to za kosmiczne pieniądze

:
Marlboro wrzucił pik do obrabiarki CNC.
Podejrzewam że dzięki temu w każdej firmie która się tym para wytną Ci cos takiego za przyzwoita kasę.
Bo sama obróbka to pikuś - grunt to nakarmić maszynkę danymi (jak mniemam)

:
plik do obróbki jest różny dla różnych maszyn (różnią się tez i narzędzia jakich używa dana firma ja np do obróbki zgrubnej użyłem głowicy fi25 a inna firma może nie posiadać takowej a posiadać fi20 i/lub fi28)

plik z gotową ścieżką tylko będzie można otworzyć w NX 8 i w górę. Więc dla tego podałem w załączniku link do samej bryły (rysunku elementu w formacie parasolid gotowy do przygotowania obróbki).

Alabaster napisał/a:

Podejrzewam że dzięki temu w każdej firmie która się tym para wytną Ci cos takiego za przyzwoita kasę.


Tu się możesz troszkę mylić, nie wiem jak mniejsze firmy (w końcu powstało dużo małych firm garażowych) ale w naszej koszt 1 godziny pracy maszyny w usłudze kosztuje od 100 do 200 zł (w zależności od wielkości), 1,5 godziny trzeba minimum w taki detal włożyć aby wszystko ładnie wyglądało, cześć firm sobie także liczy jednostkową opłatę za technologię (nie mylić z rysunkiem wyrobu i nie każda firma przyjmie obcą technologię bo aby napisać ją dobrze trzeba znać jej zaplecze narzędziowe).wiec już mamy 150zł kosztów detal niewypolerowany i w dodatku musimy zapłacić jeszcze za materiał.

Co fakt i tak powinno wyjść taniej niż to co krzyczą za ten używany element a budowa jego bedzie o wiele mocniejsza ale.... chyba sam z ciekawości wyślę maila do innej firmy z propozycją wyceny zboczymy co powiedzą :-P

Ja na razie mam zapchane maszyny.

Maruda od urodzenia :omg:
:
Ja w swojej też mam dorabiany ten łącznik, zwykła blacha aluminiowa kilka mm, jutro dodam zdjęcie. Właściwie to nie jest jakiś skomplikowany element, nawet samemu można się pokusić o wykonanie :).

:
w pierwszym zaktualizowany link

Maruda od urodzenia :omg:
:
Dzięki Marlboro za model łącznika. Ja dodałem jeszcze logo Hondy :). Myślę, że mnie nie będą za to ścigać ?:). Zastanawiam się czy dać go do anodowania czy zostawić tak jak jest ?
Zdjęcia są takie sobie ale w realu wygląda dużo lepiej :)

P.S
Nie wiem dlaczego aż tak źle wyświetlają się zdjęcia ?. U mnie są ok

Ostatnio zmieniony przez mirek63 2014-05-27, 15:37, w całości zmieniany 1 raz
:
mirek63 napisał/a:
Dzięki Marlboro za model łącznika. Ja dodałem jeszcze logo Hondy :). Myślę, że mnie nie będą za to ścigać ?:). Zastanawiam się czy dać go do anodowania czy zostawić tak jak jest ?
Zdjęcia są takie sobie ale w realu wygląda dużo lepiej :)

P.S
Nie wiem dlaczego aż tak źle wyświetlają się zdjęcia ?. U mnie są ok


te bajera :-) podrzuciłbyś parasolida albo stepa jak możesz to w przyszłym tygodniu u siebie wydziaram takie logo :P bo nie chce mi się rysować.

A co do fotek to aby miniatury się takie wyświetlają, po kliknięciu oki.

Maruda od urodzenia :omg:
:
Marlboro napisał/a:
mirek63 napisał/a:
Dzięki Marlboro za model łącznika. Ja dodałem jeszcze logo Hondy :). Myślę, że mnie nie będą za to ścigać ?:). Zastanawiam się czy dać go do anodowania czy zostawić tak jak jest ?
Zdjęcia są takie sobie ale w realu wygląda dużo lepiej :)

P.S
Nie wiem dlaczego aż tak źle wyświetlają się zdjęcia ?. U mnie są ok


te bajera :-) podrzuciłbyś parasolida albo stepa jak możesz to w przyszłym tygodniu u siebie wydziaram takie logo :P bo nie chce mi się rysować.

A co do fotek to aby miniatury się takie wyświetlają, po kliknięciu oki.


Spoko :). W pracy będę dopiero w poniedziałek to zgram plik. Jak nie zapomnę :)

Ostatnio zmieniony przez mirek63 2014-05-22, 15:51, w całości zmieniany 3 razy
:
to i ja bym się dopisał bo obecnie :-( mam zrobiony na sztuke

:
nie mogę na razie przesłać załączników z modelem, ponieważ przekroczyłem limit :)
Chyba, że chcecie na PW ? Ponieważ jestem chory i siedzę w domu nie mam możliwości zweryfikowania czy model który mam jest z logiem.

:
mirek63 napisał/a:
nie mogę na razie przesłać załączników z modelem, ponieważ przekroczyłem limit :)
Chyba, że chcecie na PW ? Ponieważ jestem chory i siedzę w domu nie mam możliwości zweryfikowania czy model który mam jest z logiem.


spokojnie, nie ma pośpiechu, jak będziesz miał model z logiem i czas to prześlij.

Szybkiego powrotu do zdrowia.

Maruda od urodzenia :omg:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group