Spalanie - VT600
Odpowiedz do tematu

:
Moja ostatnio w trasie spaliła średnio 3.5l/100, jazda z pasażerem ok. 90/100 km/h
Miło zaskoczony :-> .

Nothing is over! Nothing!
:
spalanie to największa zaleta tego motocykla ;)

:
U mnie od 3,8 do 4,5 (z plecaczkiem)
:-D

:
w różnych warunkach, średnia ogólna to ok 4 litrów na setkę

:
U mnie ok 4,5l w cyklu mieszanym (mam zdławiony moto). W zimę zajmę się od dławieniem go i zobaczymy ile wtedy spali.

:
A moja to pali 2,1 do2,15 :chytrusek: na każdy cylinder :mrgreen:

:
W trasie ok 3.6, po mieście trochę więcej, ale nie przekroczyła chyba nigdy 4.5 :-)

"Nie jeździj szybciej niż lata twój anioł stróż "
:
Po regulacji zaworów i synchronizacji gaźników spalanie spadło do ok 4L/100km - jestem bardzo zadowolony z takiego spalania !

:
Moja Hanna najmniej łyknęła 3.3 najwięcej 4.2 a zwykle wychodzi 3.7 co mnie baaardzo cieszy :mrgreen:

:
strażnik napisał/a:
Moja Hanna najmniej łyknęła 3.3 najwięcej 4.2 a zwykle wychodzi 3.7 co mnie baaardzo cieszy :mrgreen:


Zalezy jak ciśniesz....ja cisne to kolo 4,5 max...a jak kapelusznik to kolo 3,5-3.8

:
Zależy też od stacji na których się tankuje :lol:
a tak poważnie to wiadomo że jak jadę sam do setki spali mniej niż jak z plecaczkiem i pełnymi sakwami w trudnym terenie ;)
ps. nie wiem czy jestem kapelusznikiem ale raczej nie przekraczam 110km/h raz czy dwa zaszalałem do 140 ale wtedy dużo można po drodze przegapić a i moto chyba nie jest stworzone do wyścigów :-)

:
strażnik napisał/a:
Zależy też od stacji na których się tankuje :lol:
a tak poważnie to wiadomo że jak jadę sam do setki spali mniej niż jak z plecaczkiem i pełnymi sakwami w trudnym terenie ;)
ps. nie wiem czy jestem kapelusznikiem ale raczej nie przekraczam 110km/h raz czy dwa zaszalałem do 140 ale wtedy dużo można po drodze przegapić a i moto chyba nie jest stworzone do wyścigów :-)



A to na spokojnie,moj po regulacjach i lekkich modach do 160 bez czkawki ma pociagnac,sprawdze po urlipie ;-) heheehe

:
kruzi napisał/a:
moj po regulacjach i lekkich modach do 160 bez czkawki ma pociagnac,sprawdze po urlipie ;-) heheehe

Koleżka zamyka licznik bez modów i też nie sądzę że przesadnie dba o regulacje :mrgreen:
Zatem Ciebie czeka przekładka licznika z dobrej szlifierki po tych regulacjach :lol:
ps. kiedyś może kupie jakiś plastik jako drugie moto bo czasem mnie tak korci żeby odkręcić :-P

:
strażnik napisał/a:
kruzi napisał/a:
moj po regulacjach i lekkich modach do 160 bez czkawki ma pociagnac,sprawdze po urlipie ;-) heheehe

Koleżka zamyka licznik bez modów i też nie sądzę że przesadnie dba o regulacje :mrgreen:
Zatem Ciebie czeka przekładka licznika z dobrej szlifierki po tych regulacjach :lol:
ps. kiedyś może kupie jakiś plastik jako drugie moto bo czasem mnie tak korci żeby odkręcić :-P




Spoko nie chpdzi o predkosc A kulture pracy silnila

:
kruzi napisał/a:
Spoko nie chpdzi o predkosc A kulture pracy silnila

No właśnie u mnie w motongu coś z tą kulturą na bakier :-/ jak byś mógł to zerknij tutaj http://www.shadow.org.pl/...p=358158#358158 i napisz co myślisz

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group