ciekawostka...
Odpowiedz do tematu

: ciekawostka...
Kupiłem obecnego shadowa w zeszłym roku w kwietniu. Oponki były już takie sobie no ale do końca sezonu wydały i dojeździłem calo. Teraz po roku przed nowym sezonem postanowiłem wyposażyć się a właściwie motocykl w nowe opony. Kupiłem Pirelli MT66.

Zostawiłem motocykl w serwisie, dostaje telefon, że dętka z tyłu..... no własnie myślę że pewnie sparciała albo łatana ..... okazuje się, że poprzednik postanowił urozmaicić pojazd o 14 calową dętkę samochodową :P ZONK

:
Może mu powietrze wyciekało :shock:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
zastanawiam się tylko że trzeba mieć samozaparcia chyba żeby 14 dętkę na 15 cali naciągnąć. Z tego co pamiętam to w rowerze jak miałem dętkę to ta guma zbyt rozciągliwa nie była.

:
Zdzisiek_Rogal napisał/a:
zastanawiam się tylko że trzeba mieć samozaparcia chyba żeby 14 dętkę na 15 cali naciągnąć. Z tego co pamiętam to w rowerze jak miałem dętkę to ta guma zbyt rozciągliwa nie była.

może w mleku albo occie moczył? :lol:

:
Adamko napisał/a:
Zdzisiek_Rogal napisał/a:
zastanawiam się tylko że trzeba mieć samozaparcia chyba żeby 14 dętkę na 15 cali naciągnąć. Z tego co pamiętam to w rowerze jak miałem dętkę to ta guma zbyt rozciągliwa nie była.

może w mleku albo occie moczył? :lol:


..a może moczył w moczu...

Trahit sua quemque voluptas....
:
Ja miałem też ciekawostkę przy wymianie. Opona dętkowa - bez dętki

:
i weź tu człowieku kup cokolwiek :/ a teraz jestem zblokowany bo dętki ni ma w serwisie i do poniedziałku stać będzie. Tyle pocieszenia, że pada u mnie i bym i tak sobie nie pojeździł. Serwis za to będzie miał więcej czasu to mi gaźniki wyczyści , wyreguluje i zsynchronizuje :)

:
Zdzisiek_Rogal napisał/a:
zastanawiam się tylko że trzeba mieć samozaparcia chyba żeby 14 dętkę na 15 cali naciągnąć.

Żadna filozofia, dętki są dość rozciągliwe. Nie przeżywajcie tak, dętka samochodowa niczym się nie różni od motocyklowej, ewntualnie zaworem. Ta 14 calowa spokojnie da`wała sobie radę na 15 calowej feldze. Zero sensacji.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisał/a:
Zdzisiek_Rogal napisał/a:
zastanawiam się tylko że trzeba mieć samozaparcia chyba żeby 14 dętkę na 15 cali naciągnąć.

Żadna filozofia, dętki są dość rozciągliwe. Nie przeżywajcie tak, dętka samochodowa niczym się nie różni od motocyklowej, ewntualnie zaworem. Ta 14 calowa spokojnie da`wała sobie radę na 15 calowej feldze. Zero sensacji.


I co mądrale :mrgreen:

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż cięzko ich czasem wyprzedzić...
:
Mnie też to specjalnie nie dziwi.
Zresztą też bym tak zrobił aby jechać a nie stać :mrgreen:
Co prawda w sytuacji awaryjnej ale jak tyle czasu wytrzymało to nie było tak źle ;-)

:
Na 16 też się naciągnie :twisted:

:
opel3366 napisał/a:
Todek napisał/a:
Zdzisiek_Rogal napisał/a:
zastanawiam się tylko że trzeba mieć samozaparcia chyba żeby 14 dętkę na 15 cali naciągnąć.

Żadna filozofia, dętki są dość rozciągliwe. Nie przeżywajcie tak, dętka samochodowa niczym się nie różni od motocyklowej, ewntualnie zaworem. Ta 14 calowa spokojnie da`wała sobie radę na 15 calowej feldze. Zero sensacji.


I co mądrale :mrgreen:


A Todkowi nie chodziło może raczej o "zero tolerancji" ? ;-)

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
jak by było to problematyczne to bym nie jeździł cały zeszły sezon. Aczkolwiek moje zdziwienie wynika z niewiedzy, że tak można. Urażone osoby z góry przepraszam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group