Opony do Szadoły 600
Odpowiedz do tematu

: Opony do Szadoły 600
Haj heloł
Jako iż sezon się rozpoczyna, nadszedł czas żebym zmienił tylną gumę :D Dużego doświadczenia nie mam, dopiero pół sezonu na moto za mną wiec prosze o pomoc :D Moto to Haneczka 600 z 1999 roku. Co byście do niej proponowali na tył w miarę sensownym stosunku jakość/cena ?

:
Proponuję poszukać opon firmy Shinko :mrgreen:

:
Wymieniał przed paroma dniami komplet na tył poszło
Pirelli Route MT 66 170/80-15 77 S Tył TT M/C 402,- w oponeo.pl
Oponka chwalona na forach. Zaliczam do dobrych zakupów

"Le­piej być o trzy godzi­ny za wcześnie niż o mi­nutę za późno" - William Shakespeare
:
Taką samą właśnie zamówiłem - 389 zeta na takim jednym portalu, co to tam aledrogo jest :mrgreen:

Nigdy nie piję przed piątą po południu.
Na szczęście zawsze gdzieś na świecie jest piąta po południu.

Moje byłe Zochy: VT 600, VT 750, VT 1100 i Zocha obecna: VTX 1300
:
To pirelli wyglada bardzo fajnie, dokładnie tych samych rozmiarów potrzebuje - tylko nie moge jej znaleźć na oponeo ;D na alledrogo też ponad 400 wszystko wiec chyba poczekam aż się pojawi w takiej cenie o jakiej piszecie

:
U mnie 400PLN z przesyłką. :mrgreen:

:
Zadzwoń do m-motor w Rybniku. Mają tam ciekawy wybór opon. Nówki, używki i takie tam. Śmiało możesz się potargować, sprzedawca fajnie 'godo' :-D Kupiłem tam 2 lata temu opony przód i tył z 2009 roku maxxisa za 500zł.

:
Cwaniakov napisał/a:
... używki...


Jaja sobie robisz :koso:
Do samochodu znajomym odradzam (chociaż mam na nich lepszą kasę niż na nowych) a już tym bardziej nie założył bym ich do motocykla. Opona w motocyklu to jedyne 5ccm na których masz kontakt z ziemią.

:
http://www.oponeo.pl/dane...77-s-tyl-tt-m-c proszę bardzo oponeo 407,-

"Le­piej być o trzy godzi­ny za wcześnie niż o mi­nutę za późno" - William Shakespeare
:
Korupto napisał/a:
To pirelli wyglada bardzo fajnie, dokładnie tych samych rozmiarów potrzebuje - tylko nie moge jej znaleźć na oponeo ;D na alledrogo też ponad 400 wszystko wiec chyba poczekam aż się pojawi w takiej cenie o jakiej piszecie


Z bliska wygląda tak samo dobrze :mrgreen:
Dziś odebrałem - cena razem z dętką - 445 złociszy.

Nigdy nie piję przed piątą po południu.
Na szczęście zawsze gdzieś na świecie jest piąta po południu.

Moje byłe Zochy: VT 600, VT 750, VT 1100 i Zocha obecna: VTX 1300
:
Dzięki :D znalazłem jeszcze taniej
http://www.24opony.pl/opo...-s-tyl-tt-.html
http://www.inmoto.pl/opon...-s-tyl-tt-.html

takze chyba ją w najbliższych dniach zamówie ;D

:
ale nigdzie nie widzę daty produkcji , jak na jesieni szukałem to w tej cenie były opony sprzed 2 lat

:
Ja miałem w Shadow VT600 Pirelli Route66 przód i tył z oponeo - bardzo byłem zadowolony - opony nowe i najtaniej w internecie.
Jedna wada - nie mieli dętek i ochraniaczy na felgi.

Oby drzewa, z których zrobią nasze trumny, rosły jak najdłużej
:
renegade napisał/a:


Jaja sobie robisz :koso:
Do samochodu znajomym odradzam (chociaż mam na nich lepszą kasę niż na nowych) a już tym bardziej nie założył bym ich do motocykla. Opona w motocyklu to jedyne 5ccm na których masz kontakt z ziemią.



Nie miałem na myśli sparciałych i łysych używek, tylko takie, na których ktoś przejeździł pół sezonu i sprzedał moto bądź wymienił koła :-)

:
Witam,
Odświeżę temat bo jestem teraz na etapie zmiany opon. Chce założyć opony
Metzeler ME 880 Marathon, mam koła szprychowe (z dętką) a te opony w wersji bez bocznego białego pasa występują tylko w wersji bezdętkowej czytałem, że nie ma problemu aby założyć opony bezdętkowe z dętką, tak samo mówił człowiek z oponeo gdzie chce zamawiać opony (dodatkowo proponował zakup tylnej opony diagonalnej z opasaniem, w tej chwili mam założoną diagonalną Dunlop K555). Wyszukałem jednak na innym forum link , że trzeba grubsze dętki zakładać do opon bezdętkowych, czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group