Vt800 rezerwa paliwa
Odpowiedz do tematu

: Vt800 rezerwa paliwa
Nie świeci mi rezerwa paliwa. Podczas włączania zapłonu lampka świeci, więc jest sprawna. Właściciel podczas zakupu poinformował, że tak jest. Ktoś może coś wie?. Pozdrawiam.

Rocannon
:
Druga ewentualność to czujnik

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Ale zapewne żeby dostać się do czujnika trzeba wydzierać bak :D. Idzie w ogóle dostać taki czujnik?. Pozdrawiam.

Rocannon
:
O ile dobrze pamiętam to dwa zbiorniki (niech mnie poprawią znawcy jeśli się mylę), masz jeszcze jeden i chyba w nim jest dopiero czujnik :mrgreen:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
: Matrix
Właśnie się zastanawiam, czy się za to brać i co by trzeba ewentualnie zrobić.

Rocannon
:
Jak wacha się będzie kończyła w baku ,to weź troszkę do kanistra i spróbuj wyjeździć do dna . Może przez lata się przeregulował (obwisł) i świeci dopiero przy baaardzo małym stanie . Jak masz kranik z rezerwą to to olej ;-) .

:
rocannon1985 napisał/a:
Ale zapewne żeby dostać się do czujnika trzeba wydzierać bak

Wskaźnik/czujnik rezerwy znajduje się w dolnym zbiorniku od góry i nie trzeba go wyjmować żeby wykręcić czujni. Wystarczy zdjąć siedzenie.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
: Todek
Dzięki wielkie za pomoc, będę w garażu to zerknę.

Rocannon
:
Lampka powinna się pierwszy raz zapalić przy zużyciu około 9 litrów.Ciągle będzie się świecić przy prawie 10 litrach.

:
As Kier napisał/a:
Lampka powinna się pierwszy raz zapalić przy zużyciu około 9 litrów.Ciągle będzie się świecić przy prawie 10 litrach.

potwierdzam, jak świeci ciągle leję ponad 10 :-D

" zawsze warto być człowiekiem..."
:
Czyli mam walnięty czujnik, trzeba będzie zakupić gdzieś używkę, bo rzecz jest przydatna :D

Rocannon
:
Albo na stacji benzynowej kasować licznik i tankować jak przekroczysz 100 mil.

:
kup termistor od lanosa albo tico i przylutuj w miejsce starego

: Maruda
Dzięki za pomoc, zakupiłem już taki używany za 80 zł. Myślałem nad zakupem termistora, jednak nie byłem pewny, czy to zagra. Dobrze mieć kogoś na forum kto posiada tak rozległą wiedzę. Chcę sobie doprowadzić maszynę do stanu idealnego z uwagi, że coraz mniej ich jeździ.

Rocannon
: Używany termistor
Kupiłem używany czujnik rezerwy i dalej to samo, pozostaje kupić termistor i dalej się bawić :D

Rocannon
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group