Maxxis Promaxx czy classic vs heidenau i shinko
Odpowiedz do tematu

:
Tez raczej maxxisy będę chciał kupić przód i tył. Tylko są same bezdętkowe opony, ale raczej dętke do bez dętkowej można założyć i chyba tak zrobię

:
A ja od lutego tego roku jeżdżę na komplecie Maxis Promaxx i szczerze mówiąc drugi raz raczej bym się zastanowiła, ze względu na zdarzające się uślizgi przedniego koła. Ale fakt, że ogólnie nieźle się sprawują w różnych warunkach, nawierzchniach i temperaturach. Ogólnie rzecz biorąc za taką cenę - odpowiednia jakość.

Iza
:
Iza napisał/a:
na zdarzające się uślizgi przedniego koła.

Znaczy się, badziewie. :-(

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Ja mam Maxxis, ale nie pamiętam dokładnie który model (wyjdę przed firmę, to sprawdzę). Zasadniczo nie narzekam, nawet w temp. ok 0 st. nie miałem jeszcze poważniejszego uślizgu. Niepoważne się zdarzały, np lekki powerslide.

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
Todek napisał/a:
Znaczy się, badziewie. :-(

Nie byłabym tak radykalna, patrząc na opinie innych zadowolonych. Nie ukrywam, że się nimi kierowałam przed zakupem.
Ale z drugiej strony zastanawia mnie, czy niektórzy piszą opinie na plus dlatego, że są w stanie zaakceptować drobne niedogodności, bo już wydali pieniądze na zakup i założenie, czy też faktycznie nic im się nieodpowiedniego nie zdarza. Mam wrażenie, że każdy użytkownik to indywidualny przypadek w tym temacie - za dużo zmiennych, żeby zrobić z tego proste równanie :)

Iza
:
A jakie opony są z białym paskiem?

:
Harrys napisał/a:
A jakie opony są z białym paskiem?


W wyszukiwarce (link u góry strony) wpisz:

opony biały* pas*

i wybierz opcje "Szukaj wszystkich słów" - wyskoczy Ci trochę wyników.

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
Po niesławnych Heidenauach założyłem Metzelery i niebo a ziemia. Nie przypuszczałem, jak bardzo komfort jazdy zależy od opon.

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
potfur napisał/a:
Zasadniczo nie narzekam, nawet w temp. ok 0 st. nie miałem jeszcze poważniejszego uślizgu

Update: Przy -3,5 trochę tyłem rzuca ;-)

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
a ja na przodzie mam Kenda i jest bardzo dobrze. na Wiosne na tył zakupię Kende. Nie drogie te gumy i jak na razie jest spoko :)

"Stalowe Rumaki nie umierają..."

Pozdrów dzieciaki, bo z żoną się będę widział !

:
Kupiłem komplet Dunlop D404 :mrgreen:

:
Gdzie można kupić shinko.

Lepiej dobrze umrzeć niż haniebnie żyć.
:
Harrys, |Witaj
Też zastanawiam sie nad DUNLOP/
Gdzie i za ile kupiłeś---jezeli to nie tajemnica :?: :?: :?: :?: :?: :?:

miron
:
Harrys napisał/a:
Tylko są same bezdętkowe opony, ale raczej dętke do bez dętkowej można założyć i chyba tak zrobię


Ja właśnie szukam opony na tył, i tak się właśnie zastanawiam w czym jest różnica w oponach przeznaczonych do dętki a bezdętkowych ??

ps. VT600 z tyłu ma w standardzie dętkę - prawda ? ;)

:
ja własnie zakupiłem - :mrgreen: za poradą Todka shinko przód-ale bez drugiej gumki

miron
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group