Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla ...
Odpowiedz do tematu

:
Kupiłem do moto nowe "buty" Pirelli Scorpion Trail 2, jutro montaż :-)

:
Wkręciłem nowe świece irydowe Denso. Poprzednie NGK pracowały od 2014r przez 31 tys.km i ... wymieniłem je, bo może już się kończą a ja się przyzwyczaiłem :-)8

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
:
Dziś odstawiłem na wymianę opon i płynu chłodzącego :mrgreen:

:
Wymieniłem wąż paliwowy, filtr paliwa i filtr powietrza.
Zmieniłem olej i filtr oleju.
Przy okazji zmiany oleju założyłem też nową uszczelkę przy dźwigni zmiany biegów.
Założyłem nowe mniejsze przekaźniki od krzynola i nowe hermetyczne bezpieczniki di nich.
Teraz wszystko mi się ładnie mieści i nie ma takiego bałaganu w kablach. No i można było tą cała instalację zafoliować coby mi się światła nie zaświecały same z siebie przy mocniejszym deszczu :mrgreen: :mrgreen:

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
Dziś zacząłem pracę przy upiększaniu nowych opon, praca mozolna, ale wydaje mi się, że wychodzi całkiem fajnie 8-)


Ostatnio zmieniony przez Skandal89 2020-05-31, 19:46, w całości zmieniany 1 raz
:
Skandal89 - czym malujesz?

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Marker olejowy.

:
Hmmm - raczej na dużą trwałość napisu to chyba raczej nie ma co liczyć ;-)

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Z tego co wyczytałem w sieci sprawdza się całkiem dobrze, jeśli będzie potrzeba to najwyżej będę poprawiał czymś lepszym.

:
Skandal89, ładny wydech, bez dziur taki.... gdzie parkujesz w tych Kielcach? :mrgreen:


Apropos tematu to i ja nie próżnowałem i wymieniłem olej w kardanie. Ale mając na uwadze, że to (niestety, nie bijcie, lepiej tłumaczyć niż uciekać się do przemocy) pierwsza wymiana po zakupie, a motocykl przez nieokreślony czas zbierał brud, no i nie wiadomo kiedy poprzednio olej był zmieniany, to planuję pojeździć ze świeżym, ale skrócić mocno interwał, zastosować jeszcze jakąś płukankę jak kolega krzynol w swoim filmiku i dopiero uznać, że jest jak trzeba. Wraz ze starym olejem było dość dużo brudu niestety.

LWG!
Wątek mojego cienia: https://www.shadow.org.pl...t=26745&start=0
:
W zasadzie to nie w samych Kielcach, ale pod Kielcami, gm. Zagnańsk. :mrgreen:
Wydech w oryginale, ale jeszcze tylko jakiś czas, w głowie rodzi się powoli pewien plan... 8-)

:
ja znalazłem nowego właściciela dla mojego moto.

KWT
:
Miałem wczoraj napisać: zrobiłem przegląd techniczny :-)
Tak z ciekawości już „po” przeglądzie chciałem aby został sprawdzony poziom hałasu - niestety sonometr gdzieś ktoś schował i nie udało się pomierzyć :-D

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Odpaliłem i przewietrzyłem :-P 8-) :chytrusek:

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Zakupiona i zamontowana zaślepka śruby stopki.
Taki mały gadżet a tak cieszy :)

Honda - The Power of Dreams
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group