Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla ...
Odpowiedz do tematu

:
krzynol napisał/a:
ahmed799, podwyższam i wydłużam, robię lokalnie u tapicera, będzie w przyszłym tygodniu

Bardzo jestem ciekaw końcowego efektu.
Trzymam kciuki, że będziesz zadowolony bo wtedy może i ja się zdecyduję.

:
w czwartek odebrałem nową lagę od Marudy, dzisiaj zabrałem się za składanie. Laga była już uzbrojona w nowy uszczelniacz i osłonę więc wrzuciłem obie na miejsce, zalałem świeżym olejem - tym razem za radą Sławka wjechał 20W bez pompowania lagi powietrzem. Wszystko poskładane do kupy no i trzeba będzie jeszcze dzisiaj przetestować ;)

:
Po dluuuugich przygotowaniach i braniu się jak pies do jeża zmobilizowałem :lol: wymieniłem olej wymieniłem świece szt 4 i na koniec żarówkę :-) brawo ja :-) nie wspominając o przejażdżce :chytrusek:

:
a ja mam nowe oponki :)

Ostatnio zmieniony przez katarcza 2020-05-21, 11:35, w całości zmieniany 1 raz
KWT
:
katarcza
Piękna maszyna.

:
Kierownica wymieniona na szerszą i po 3 przejażdżkach „wokół komina” stwierdzam, że mi to pasuje :-)
A dzisiaj za to zrobiłem sobie komplet .... kabli rozruchowych do moto bo poprzednie oddałem jednej osobie w prezencie ;-)
Poprzednie kable o dziwo nawet raz mi się przydały więc jednak wolę je posiadać tym bardziej, że nie zajmują dużo miejsca w sakwie.

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Wymieniłem paliwo w baku a, żeby było porządnie, to dwa razy.

"Nie ma, nie może być słynniejszej muzyki od tej, kiedy w piecu huczy ogień, a za oknem duje wiatr" E.S.
:
Wymieniłem tylną zębatkę i wyczyściłem, wyregulowałem cały napęd

Pięknie jest bez podpisu ...
:
Dziś sprawdzone zostały luzy zaworowe, co za tym idzie cenna nauka procedury ustawiania GMP tłoków, generalnie prosta sprawa :-P
Do tego nowy płyn chłodniczy i mod z butelką po JD oraz białe napisy na oponie tylnej


Wstrząśnięty... ale nigdy zmieszany.
mk64
[Usunięty]
:
Naprawiłem mocowanie lusterka.

:
Naprawiłem/wymieniłem wskaźnik Paliwa :-D

:
Zabrałam się za czyszczenie szprych. Jest ciężko :-/

:
Wczoraj - olej w silniku + filtr.

Przedwczoraj - zamontowałem w końcu bagażnik centralny :) szersze info i foto w moim wątku w dziale 750-tek.

:
Wczoraj zrobiłem pierwszą wymianę oleju z filtrem po remoncie silnika :-)

były: VT1100C2 Sabre 2003r. i VT500C 1984r.
:
Co prawda nie w Hondzie, lecz w PANNONII - montaż cylindra po szlifie, kierownicy, osłon przednich lag, linki sprzęgą i ssania - I niestety skończył się czas, ale jutro też jest dzień :-D :-D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group