Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla ...
Odpowiedz do tematu

:
Koła ściągnięte,szprychy wykręcone czekają na pochromowanie a nowe opony na założenie, :chytrusek: regeneracja odbłyśnika w lampie przedniej.

:
Saruman napisał/a:
regeneracja odbłyśnika w lampie przedniej.


gdzie, jak i za ile regenerujesz odbłyśnik?

:
endrjus napisał/a:
Saruman napisał/a:
regeneracja odbłyśnika w lampie przedniej.


gdzie, jak i za ile regenerujesz odbłyśnik?

W Piekarach Śląskich,regeneracja przez specjalistyczny zakład,za 40 złotych.Ceny są różne od 50 do nawet 140 złotych +30 koszt przesyłki!!! (np w Zabrzu ) w zależności od zakładu.Można przesłać całą lampę ale jest drożej tam gdzie pytałem -70 zł a usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za element szklany lampy podczas rozklejania lub transportu.Dlatego z oddzieleniem szkła od odbłyśnika męczyłem się sam (ok 4 godzin :lol: )

:
A ja wymieniłem lustra z okrągłych na prostokątne :chytrusek: Zdjęcia niestety kiepskie ale cosik tam widać (na galerii Picassa)

Wszystko czego potrzebuję można wyrazić jednym obrotem manetki

https://picasaweb.google.com/104110863923376258406
:
Hej. Ja swoja też wstawiłem do takiej letniej kuchni i sobie przy niej grzebie w wolnym czasie:) Na razie jestem w trakcie robienia spacerówek....zostało tylko pospawać... Później myśle naprawić obrotomierz bo raz działa a raz nie ..... Przyało by się kupić jeszcze jakieś sakwy żebym sobie jakieś stelaże dorabiał w wolnej chwili:) No i oczywiście polerka ale na to jeszcze czas :)
A tak apropo to nie ma może ktoś wydechów albo choć kolanek do tego modelu na zbyciu???








Byle do wiosny......
:
No i pomalutku odhaczam zaplanowane i wykonane roboty :-P
1. wypolerowane koło pomalowałem i jest gotowe do montażu - fotki w trakcie polerki i na gotowo ,
2. wymieniłem klocki hamulcowe,
3. wymieniłem filtr powietrza,
4. wykonałem i zainstalowałem światła awaryjne,
5. wymieniłem uszczelnienia lag,
6. wypolerowałem lagi,
7. zainstalowałem dodatkowe gniazdo z ładowarką USB,

W następnym tygodniu koło tył i co mi tam jeszcze do głowy przyjdzie.

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
:
Ja dzisiaj rozprułem całkowicie tłumik,pospawałem rurę perforowaną do dekielków i dospawałem wypolerowaną końcówkę rury wydechowej (tą co będzie widać)
Namordowałem się dwie godziny żeby wyprać to dziadostwo ze środka tam są w mordę ze trzy przegrody(mogłem sobie wcześniej załatwić jakąś nierdzewę to bym się tak nie wkurzał)
Jutro chyba skończę trzeba będzie tylko założyć tłumik do motorka.
To na razie tyle :-)

:
Wymieniłem kierę na prostą :)

:
Zdjęty i rozebrany układ hamulcowy, całość wyszorowana i poskładana od zera. Jeszcze klocki muszę zmienić i składam całość ;)

-=< wyvern >=-

Dziewczyny - Nurek może głębiej ;-)
:
dzisiaj wymieniłem: 1) przewód hamulcowy HEL, 2) klocki hamulcowe, 3) płyn hamulcowy, 4) osłona gumowa przy przegubie dźwigni zmiany biegów (trudna sztuka); 5) podłączyłem zapalniczkę. Jeszcze filtr z olejem (już czekają) i filtry paliwa (są aż 2?) i w drogę.

:
stiv10 napisał/a:
dzisiaj wymieniłem: 1) przewód hamulcowy HEL, 2) klocki hamulcowe, 3) płyn hamulcowy, 4) osłona gumowa przy przegubie dźwigni zmiany biegów (trudna sztuka); 5) podłączyłem zapalniczkę. Jeszcze filtr z olejem (już czekają) i filtry paliwa (są aż 2?) i w drogę.

Jakie 2 filtry paliwa?



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
:
R0bi napisał/a:
stiv10 napisał/a:
dzisiaj wymieniłem: 1) przewód hamulcowy HEL, 2) klocki hamulcowe, 3) płyn hamulcowy, 4) osłona gumowa przy przegubie dźwigni zmiany biegów (trudna sztuka); 5) podłączyłem zapalniczkę. Jeszcze filtr z olejem (już czekają) i filtry paliwa (są aż 2?) i w drogę.

Jakie 2 filtry paliwa?


Już mu żałujesz? sknera...

:
R0bi napisał/a:
stiv10 napisał/a:
dzisiaj wymieniłem: 1) przewód hamulcowy HEL, 2) klocki hamulcowe, 3) płyn hamulcowy, 4) osłona gumowa przy przegubie dźwigni zmiany biegów (trudna sztuka); 5) podłączyłem zapalniczkę. Jeszcze filtr z olejem (już czekają) i filtry paliwa (są aż 2?) i w drogę.

Jakie 2 filtry paliwa?

:
stiv10 napisał/a:
R0bi napisał/a:
stiv10 napisał/a:
dzisiaj wymieniłem: 1) przewód hamulcowy HEL, 2) klocki hamulcowe, 3) płyn hamulcowy, 4) osłona gumowa przy przegubie dźwigni zmiany biegów (trudna sztuka); 5) podłączyłem zapalniczkę. Jeszcze filtr z olejem (już czekają) i filtry paliwa (są aż 2?) i w drogę.

Jakie 2 filtry paliwa?

Konkretnie, w którym miejscu się znajdują oraz jaki model i rocznik?



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group