Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla ...
Odpowiedz do tematu

: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla ...
Nie ma takiego tematu a może warto by był. Byłoby to miejsce na przechwałki co zrobiliśmy dla swoich maszyn. Jeśli admin bądź mod jednak uzna że temat zbędny to nie pogniewam się jeśli zniknie. Ale może jednak .....

To pochwalę się pierwszy.
Wczoraj zamontowałem obrotek do swojego motonga ;-)
o taki
http://ecx.images-amazon....L500_AA300_.jpg

:mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Dziki HTL 2012-12-12, 10:50, w całości zmieniany 1 raz
Honda - The Power of Dreams
:
zrobiłem kilka rundek po garażu , bo tak samotnie stała.... :-)

żarcik , a tak na poważnie , wczoraj , odrestaurowałem sakwy..... następny będzie kufer.. :-)

:
Fajny pomysł Dziki :-)
A wrzuć real foto ;-)

:
a proszę
jakość kiepska bo telefonem

Honda - The Power of Dreams
:
Zajrzałem tylko do garażu :-( . Stała :mrgreen:

:
Rozpocząłem przygotowania do polerki i już widzę, ze ten moto chyba naprawdę nie był ruszany przez te 20 lat, jutro muszę dokupić grubszy papier :mrgreen:

:
Zmieniłem opony i rozebrałem sprzęgło, a teraz czekam na dostawę tarcz, oleju, filtrów oleju i powietrza oraz świec.

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
pomyślałem że czas zmienić olej przed zimą i umyć moto, tylko czasu brak, ale już pomyślałem o tym ;-)

:
Wymieniłem olej i filtr, spuściłem paliwo z gaźników, wyjąłem aku, podniosłem moto na podnośniku, dolałem paliwa do pełna w zbiorniku, zdemontowałem szybę i "piórnik". :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
A ja czekam, aż stopnieją śniegi, nastąpi to chyba w sobotę... wówczas dalsza jazda :-)8

Przeznaczenie myli sie w połowie przypadków.
:
Gruntowne pucowanie i woskowanie wykonałem, zalałem zbiornik paliwa na full, podpiąłem sobie dodatkowe klemy do akumulatora żeby łatwo było ładowarkę podłączyć bez wyciągania aku, wymieniłem żarówki w lightbarach :D

Patek
[Usunięty]
:
Na tę chwilę umyte wszystko, wypucowane środkami, zalane do pełna, z olejem i filtrami dylemat - czy teraz czy na wiosnę ;-) zbiera się tego syfu rzeczywiście? nie wyleci ładnie potem czy zeżre silnik przedtem? ;>
Aku wyjęte i leży w cieple, płyn chłodniczy wymieniony, napęd nówka sztuka, smarowanie łańcucha, piórnik out, reszta rzeczy na potem co by się nie nudzić przez zimę :-D

:
wypiłem dwa browary i czekam na przylot bocianów :chytrusek:

:
Wypiłem za jego zdrowie.... :toast:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
Wymiana oleju i filtra pod koniec listopada, a przez ostatni tydzień wypolerowałem przednie koło. Dziś zdemontowałem amortyzatory i przywlokłem do domu celem wylustrzenia :-P , potem wymiana uszczelnień bo jedna laga zaczęła właśnie się pocić.. Planuję zakup i wymianę klocków... prawie do zera zjechane. Potem polerka tylnego koła, instalacja dodatkowego gniazdka z ładowarką pod USB i takie tam drobne rzeczy. Ile ja browarów będę musiał wypić przy tych robotach?( ,,Ciachu'', tak bez niczego zdrowie wychyliłes?) :toast:
Dobrze że zimno, to pragnienia takiego nie ma :-)8 Zapomniał bym, zakupiłem części do wykonania układu świateł awaryjnych... zobaczę co z tego wyjdzie. Poza tym nudy, byle do wiosny jakoś dotrwać.

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group