/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
CZYSZCZENIE BIAŁYCH PASÓW NA OPONIE
Autor Wiadomość
wbc-asg 

Motocykl: INTRUDER 1500 VL
Wiek: 44
Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-03, 21:26   CZYSZCZENIE BIAŁYCH PASÓW NA OPONIE

NOWOŚĆ NA RYNKU POLECAM ! ! ! SKUTECZNOŚĆ GWARANTOWANA Jedyny taki środek na rynku w POLSCE !!!
Czy do tej pory dręczyły Cię pytania typu :
- Jak wyczyścić białe pasy na oponie?
- W jaki sposób odświeżyć białe pasy na ogumieniu?
- Czy istnieje jakiś prosty sposób na oczyszczenie białych pasów na oponach?
TO ZNALAZŁEŚ WŁAŚCIWE MIEJSCE KTÓRE ODPOWIE CI NA TE NURTUJĄCE PYTANIA W PROSTY I ŁATWY SPOSÓB :
www.wbc-asg.pl.tl

BLENDA1www.JPG
Plik ściągnięto 273 raz(y) 25,64 KB

_________________
www.wbc-asg.pl.tl
 
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9491
Skąd: Kostry/Parczew/LPA

Wysłany: 2012-12-03, 21:39   

Jest taki zwyczaj na tym Forum, że zanim cokolwiek napiszemy, to zaglądamy tutaj:
http://www.shadow.org.pl/forum/viewforum.php?f=24

A tak na marginesie, to słyszałem, że białe pasy na oponach bardzo dobrze czyści się olejem jadalnym. :mrgreen:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
wbc-asg 

Motocykl: INTRUDER 1500 VL
Wiek: 44
Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-03, 21:53   

Todek napisał/a:

A tak na marginesie, to słyszałem, że białe pasy na oponach bardzo dobrze czyści się olejem jadalnym. :mrgreen:
co zdecydowanie poprawia przyczepność i BEZPIECZEŃSTWO - polecam zerknąć na link i poczytać o innych równie skutecznych sposobach "domowych" no ale przecież niespełna 40 zł to WIELKI wydatek - w porównaniu do zniszczenia opony które niejednokrotnie kosztują po 800 zł i więcej z tym właśnie pasem lub w ogóle skasowaniem motoru bo z BEZPIECZEŃSTWEM żaden z tych sposobów nie ma nic wspólnego ! ! !

PS . Jak zauważyłeś jestem nowy i nie koniecznie muszę znać zwyczaje każdego forum kiedy na jakieś zaglądam czy się loguję gdyż była by mi ta wiedza w życiu codziennym nie bardzo przydatna więc takowej nie posiadam za co z góry przepraszam tych równie zniesmaczonych moją postawą ;)
_________________
www.wbc-asg.pl.tl
 
 
 
ciachu 


Motocykl: Shadow 90 99, GL 1800 17
Wiek: 51
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 3675
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-12-03, 22:11   

A mnie się wydaje Kolego, że wpadłeś tu głównie aby zareklamować swój produkt.
Swoją drogą specyfik warto przetestować , zwłaszcza, że parę osób szukało sposobu na czyszczenie białych pasów na oponach.
_________________
UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

 
 
wbc-asg 

Motocykl: INTRUDER 1500 VL
Wiek: 44
Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-03, 22:22   

Dokładnie tak jak napisałeś Ciachu - zdecydowałem się dodać watek gdyż był on niegdyś na forum i w ten sposób też dotarłem do Was szukając w google i prawdą jest że chcę reklamować swój produkt stąd też i nick i podpis są jednakowe i chyba robię to w dobrym miejscu kiedy to przewijał się już temat na łamach forum- osobiście sam miałem kiedyś ogromny problem z czyszczeniem a opony łącznie kosztowały mnie ok 1800zł - więc produkt powstał w oparciu o własne niemałe dośw z tematem i jednego się nauczyłem żadne z domowych sposobów nie są skuteczne lub bezpieczne i dla zdrowia i portfela - więc wybaczcie że taką formę rejestracji i poruszenia ponownego tem wybrałem. Dodaje też foto mojego moto co by nie pozostać gołosłownym

SUZI see.jpg
Plik ściągnięto 198 raz(y) 68,82 KB

_________________
www.wbc-asg.pl.tl
Ostatnio zmieniony przez wbc-asg 2012-12-03, 22:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
JohnM 


Motocykl: VT600 '93
Wiek: 33
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 175
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-12-03, 22:23   

Trochę płynu do naczyń, proszku do tego i za pół darmo mamy ten sam efekt.
_________________
Nothing is over! Nothing!
 
 
 
wbc-asg 

Motocykl: INTRUDER 1500 VL
Wiek: 44
Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-03, 22:43   

johnmyambo napisał/a:
Trochę płynu do naczyń, proszku do tego i za pół darmo mamy ten sam efekt.


Szkoda mi się powtarzać aczkolwiek - średnio roboczo/godzina w warsztacie to 30 zł + płyn za 15 zł + proszek podejrzewam że Mamie podbierzesz - to pyt moje brzmi jakie pół darmo jak zabierze ci to ok 3 godź szorowania z ryżową szczotą A EFEKT znikomy(wiem bo kilka lat temu sam to próbowałem bez większych sukcesów) ! ? praca też kosztuje więc masz 100 zł w swojej metodzie - w mojej 5 min roboty tyle zajmuje wyczyszczenie jednej opony ;) moim produktem
_________________
www.wbc-asg.pl.tl
 
 
 
JohnM 


Motocykl: VT600 '93
Wiek: 33
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 175
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-12-03, 23:19   

Wydaje mi się że każdy "normalny" ma w domu takie rzeczy, a naprawdę nie trzeba tego wiele. Żona, dziewczyna, mamuśka, babka... nie pogniewa się jak trochę podbierzemy. Jaka roboczo godzina ?? Tu to już pojechałeś.
Dorzuciłbym jeszcze Cif, też dobrze sobie radzi. Nie ma co się spierać, kto chce kupi, kto nie, to nie, od siebie tyle, ot tyle w temacie ; ;-) .
_________________
Nothing is over! Nothing!
 
 
 
Destiny 
Przemek


Motocykl: Bandzior
Wiek: 39
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 734
Skąd: Kraków / Niepołomice
Wysłany: 2012-12-07, 16:48   

W moim mniemaniu roboczo godzina = miło spędzone popołudnie w garażu, majstrując przy motocyklu, popijając piwko z kumplami o tej samej pasji :D

Kocham tego typu roboczo godziny ;)

ps. białe pasy na kołach strasznie mi sie podobają, ale niestety nie posiadam ich w swojej shadowce. ale jak bym je miał to pewnie bym się skusił na Twój środek, bo kwota nie wygórowana, jeżeli tylko za tym idzie skuteczność owego środka.
_________________
Przeszłość >> Teraźniejszość
 
 
wbc-asg 

Motocykl: INTRUDER 1500 VL
Wiek: 44
Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-08, 17:43   

Destiny - Dziękuję za pozytywną ocenę ceny produktu;). Co do skuteczności to lada dzień nagram film i umieszczę na mojej str www: jak to wygląda w działaniu, gdzie na moich pasach jest brud silnie wgryziony w gumę z przynajmniej 2 lat. Przednią oponę już wyczyściłem i efekt finalny jest powalający - opona wygląda jak w momencie zakupu, jedynym utrudnieniem jest miejsce styku opony z felgą gdyż jest tam taka rynienka i trzeba użyć śrubokręta (owinąć w ręcznik i w taki sposób dotrzeć do tego zakamarka) reszta czyszczenia przebiega FENOMENALNIE GŁADKO I SZYBKO - przednią oponę z obu str wyczyściłem w niespełna 5 min. A jeśli się rozchodzi o nasze wspomniane "roboczo godziny" to ja należę do osób które wolą czas spędzać na trasie ciesząc się motorem i wiatrem niż dłubaniem przy nim ;) - Jedynie mogę się skusić na polubienie tak spędzanego czasu kiedy za oknem jest jak obecnie śnieg - wtedy to na pewno jest przyjemnością ale w lecie to tylko lać paliwo i zasuwać po PL. Co do pasów to na prawdę wyglądają bosko i sexownie JEŚLI SĄ TYLKO CZYSTE ;) bo kiedy jak ostatnio moje nabrały koloru mysiego futerka czyli siwo-czarne to osobiście zauważyłem zdecydowany spadek wyciągniętych kciuków w górę i zachwytu w oczach tym jak motor wygląda wśród oglądających się za moją SUZI kierowców konserw w Wrocku ;) W sumie co tu sie dziwić skoro wrażenie sprawiał przez wygląd kół na zaniedbany lub że właściciel to brudas - a prawda jest taka że wszelkie domowe sposoby na czyszczenie pasów to strata czasu gdyż efekt jest nie wielki mimo małego nakładu finansowego ale za to czas i energia wydana na nieefektywną pracę to strata czasu ! Jak wspomniałem ja chce sie cieszyć jazdą a nie godzinami spędzonymi w sumie "pod" motorem ;) A jeśli chce ktoś bić głową w ścianę - to mimo moich najszczerszych chęci ułatwienia komuś takiemu życia - to niestety nie jestem władny MAM nadzieję że film jaki umieszczę już lada dzień na str www ułatwi wszystkim zdecydowanie co jest leprze przyjemniejsze i prostsze - bo to trzeba po prostu zobaczyć na własne oczy, więc proszę śledzić moją str , już wkrótce film pokazujący działanie preparatu WBC ;)

[ Dodano: 2012-12-14, 05:14 ]
Zgodnie z zapowiedziami już jest dostępna wersja filmowej prezentacji preparatu naszej produkcji - zapraszamy serdecznie do obejrzenia klipu : http://www.youtube.com/wa...8y6viHQ&index=1

[ Dodano: 2013-02-27, 21:31 ]
Nowa blenda ta sama jakość ale lepszy wygląd ;) oraz ALLEGRO aukcje - szukać prosimy pod hasłem CZYSZCZENIE BIAŁYCH PASÓW OPON WBC

puszkanowa.JPG
Plik ściągnięto 264 raz(y) 31,62 KB

_________________
www.wbc-asg.pl.tl
 
 
 
RAFFEN 


Motocykl: była Shadow 750 jest VTX 1300S
Wiek: 41
Dołączył: 24 Sie 2015
Posty: 367
Skąd: Jasło
Wysłany: 2018-04-30, 20:08   

Sam posiadam takie opony więc odgrzeję kotleta,czym czyścicie wasze opony ??
_________________
"...kupiłem a mówią, że nie kupisz miłości "
 
 
Ruffi 


Motocykl: Yamaha Xv1900CU Raider, HD Dyna fxdl
Wiek: 48
Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 118
Skąd: Radom
Wysłany: 2018-05-06, 17:23   

Cif, gąbka plus woda.
 
 
Kinker 

Motocykl: VT 500 '85
Wiek: 39
Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 20
Skąd: Mielec
Wysłany: 2018-05-07, 09:11   

RAFFEN, Jakbyś był w moich okolicach to daj znać, możemy spróbować cos z mojego składu chemii. M.in. ADBL Tire and rubber cleaner. Ja pasa nie mam :[
 
 
Tom 


Motocykl: H-D Heritage Softail 2009
Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 270
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-05-07, 09:20   

Ruffi napisał/a:
Cif, gąbka plus woda.

Dokładnie tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Tomek_gnr 


Motocykl: Honda Shadow 600 '93
Wiek: 37
Dołączył: 12 Maj 2016
Posty: 31
Skąd: Zgierz/Wawa
Wysłany: 2018-05-07, 20:37   

U mnie cif jakoś się nie sprawdzał. Ostatnio poczytałem i przerzuciłem się na meglio (taki odtłuszczacz uniwersalny w sprayu) i stwierdzam że jest mega spoko 8-) można go na allegro dostać ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM