OPONY DO VT1100C
Odpowiedz do tematu

AREKPL11
[Usunięty]
: OPONY DO VT1100C
MOŻE KTOŚ POMOŻE CO ZAŁOŻYĆ NA TYL DO VT1100C 85r. Jaką gume wybrać oto jest pytanie ???

:
Metzeler Marathon ME880.

Zawsze ktoś nas podgląda,
raz są to poeci, raz szpicle.
:
Shadok napisał/a:
Metzeler Marathon ME880.




Shadok ma racje - też taką montowałem 3 tygodnie temu

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż cięzko ich czasem wyprzedzić...
AREKPL11
[Usunięty]
:
Shadok napisał/a:
Metzeler Marathon ME880.


:thx: ZA PODPOWIEDŻ A GDZIE NAJLEPIEJ KUPIĆ LUB ZAMÓWIĆ :?:

:
Ja kupiłem TUTAJ

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę... aż cięzko ich czasem wyprzedzić...
:
Ja obie mam metzeler marathon me880 i nie narzekam

:
Sprawdź na http://www.mynetmoto.com/...opony_moto.html

Co prawda wysyłka kosztuje 20E, ale mimo to ceny czasem mają bardzo sensowne.

Zawsze ktoś nas podgląda,
raz są to poeci, raz szpicle.
:
ja brykam na 'przedwojennych' Dunlopach i pomimo twardej gumy, spisują się znakomicie :-)

: Re: OPONY DO VT1100C
Witaj! Tylko Metzeller Marathon 880. Ja założyłem na wiosne nowy komplet i zrobilem po Europie 10000km. Bardzo dobrze sie spisywały również w deszczu i to duzym.

Shadow mój to jest to..Kocham Go...
shadowbogdan
[Usunięty]
:
Witam. Doradźcie, mam założoną oponkę na przód o wymiarach 100/90/19 w mojej Shadow. I przekłamuje mi prędkość. Podczas jazdy 50km/h muszę na liczniku mieć 40km/h licznik był sprawdzany w servisie Tacho, a i napęd jest ok jaka może być przyczyna. Pozdrawiam :-)

:
shadowbogdan napisał/a:
Witam. Doradźcie, mam założoną oponkę na przód o wymiarach 100/90/19 w mojej Shadow. I przekłamuje mi prędkość. Podczas jazdy 50km/h muszę na liczniku mieć 40km/h licznik był sprawdzany w servisie Tacho, a i napęd jest ok jaka może być przyczyna. Pozdrawiam :-)


Jeśli dobrze widzę, to w VT1100 c2 przednia powinna być 120/90-18 65H a tylna 170/80-15M/C 75H. Obręcz powinna być 18, Ty masz 19, wprawdzie szerokość masz mniejszą ale profil taki sam i myślę, że różnica szerokości nie zniweluje różnicy w rozmiarze felgi. To może być przyczyną przekłamań.

shadowbogdan
[Usunięty]
:
To jak zlikwidować ten problem by było Okej? Wymiana opony czy felgi?

:
shadowbogdan napisał/a:
To jak zlikwidować ten problem by było Okej? Wymiana opony czy felgi?


Może na początek spróbować poszukać opony z mniejszym profilem ... albo kupić używaną felgę "fabryczną" Bo chyba Twoja jest zmieniona.

shadowbogdan
[Usunięty]
:
no dziękuje za pomoc, niedawno kupiłem oponę, mam na niej zaledwie jakies 500 km a tak to jest nówka :-P

:
shadowbogdan napisał/a:
no dziękuje za pomoc, niedawno kupiłem oponę, mam na niej zaledwie jakies 500 km a tak to jest nówka :-P


Bardzo Ci przeszkadza to przekłamanie?? Może określ sobie jakieś "punkty bazowe" i już :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group