przednia opona do VT 800
Odpowiedz do tematu

: Re: oponki
mortyr1980 napisał/a:
Witam tez planuje wymienić oponki na nowe ,mam takie na oku :chytrusek:
http://allegro.pl/100-90-...2744655533.html . Poczekam jednak z tym do początku 2013 r ,a ceny z 2012 r może spadną :) pozdro :ride:



Nie liczył bym na to :twisted: . opony motocyklowe nie schodzą tak jak samochodówki i rocznik 13 pojawi się na rynku w połowie przyszłego roku jak wyczerpią się zapasy. A ceny rocznika 12 pozostaną bez zmian za to 13 będzie w wyższych cenach. :mrgreen:

: Re: oponki
mortyr1980 napisał/a:
Poczekam jednak z tym do początku 2013 r ,a ceny z 2012 r może spadną :) pozdro :ride:


:mrgreen: Ceny spadną po Nowym Roku? No może w grudniu to tak, ale w Nowym Roku to raczej realna płaca spada.

:
Todek napisał/a:
To jest tak, że oponę bezdętkową /TL/ można stosować razem z dętką, ale opony dętkowej /TT/ nie można stosować tam gdzie ma być bezdętkowa.


witam
a jak sprawdzić felgę czy jest dętkowa czy nie ????

:
Ale w czym masz problem? Jak masz fabryczne felgi w swoim moto, to na pewno idą na nie opony TL. Na felgi odlewane montuje się opony TL.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
... a do szprych zazwyczaj dętka. Ja kupiłem bezdętkowe i zamontowałem z dętką. Tak też można, jak podpowiadają forumowicze.

:
Todek napisał/a:
Ale w czym masz problem? Jak masz fabryczne felgi w swoim moto, to na pewno idą na nie opony TL. Na felgi odlewane montuje się opony TL.


problem w tym , że już mam tę oponę dętkową tl lub tt a nie na rękę mi wywalić na jeszcze jedną rozumiesz na czym stoje

[ Dodano: 2013-01-21, 22:22 ]
[quote="As Kier"]... a do szprych zazwyczaj dętka. Ja kupiłem bezdętkowe i zamontowałem z dętką. Tak też można, jak podpowiadają forumowicze.

ale jakie tego skutki zamontować z dętką

ale zamontowałeś do felgi szprychowej czy odlewanej

jak zamontuję z dętką co się może stać szczeli opona ???? dętka ????

:
As Kier ma felgi szprychowe 8-)

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
Matrix napisał/a:
As Kier ma felgi szprychowe 8-)

potwierdzam

:
Ponawiam temat. Potrzebuję opony na przód. Zastanawiam się nad Shinko. Muszą się kleić na mokrej nawierzchni. Zbyt dużo razy miałem uślizg przedniego koła. Ilość fartów w życiu jest ograniczona.
Mechanik poleca kupić oponę dętkową. Ponoć lepiej pracuje z dętką niż bezdętkowa.

:
Mi polecono taką:
Bridgestone Exedra Max

Więc taką założylem :-)

:
As Kier napisał/a:
Mechanik poleca kupić oponę dętkową. Ponoć lepiej pracuje z dętką niż bezdętkowa.


Bo ponoć bezdętkowe mogą być wewnątrz chropowate, a wiesz co to oznacza :-)

a u mnie działa
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group