Szersza opona vt 750 Spirit
Odpowiedz do tematu

: Szersza opona vt 750 Spirit
Witam,
sezon się kończy i zastanawiam się jak mógłbym upiększyć swoje moto. Czy ktoś próbował wstawić do shadowki szerszą oponę/felgę i tarczę hamulcową zamiast bębna?
Zastanawiałem się czy felga 17 MT4,5 z oponką 180 wymagałaby ingerencji w stelaż i nadkole?

:
Witam w mojm Spirycie 750 z 2003 roku mam oponke Maratchon ME 880 rozmiaru 200/70 B15.
Nic nie ociera i wszystko wygląda na oryginalne , ale miejsca na coś większego brak.
Pozdro.

:
Bo na pewno nie jest to opona montowana fabrycznie. Z tego co sobie przypominam to fabrycznie idzie tam chyba opona 170/80-15.
A, czy na pewno w 2003 roku były już produkowane VT750 Shadow Spirit? :?:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Tak mi się wydaje, że nawet od 2001 roku . A podpieram się danymi z strony COBRA wydechy, gdyż niejaki Drag wydech tejże firmy mam w motocyklu, nadmienie iż quesko GŁOŚNY.

:
oryginalnie szły opony 160/80-15 dunlop K425 lub bridgestone G702
(jeśli ktoś naciągnął 200 na oryginalną felgę to zdrowo przegiął zwłaszcza, że motocykl nie należy do najbardziej skrętnych :-> )

produkowane były w latach 01-07

wydechy cobry w wersji drag-pipe powiedział bym, że były znośnie słyszalne :evilek:

: Re: Szersza opona vt 750 Spirit
Założyłem do Spirita oponę Avon 300/45/17 ale po bardzo ostrych przeróbkach

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group