Linka/i gazu
Odpowiedz do tematu

Michael
[Usunięty]
: Linka/i gazu
Witam!



Dzis rano niestety strzelila mi linka od gazu, wiecie moze gdzie moge ja zamowic w Polsce?

Z gory dzieki za info



Pozdrawiam

: Re: Linka/i gazu
Michael napisał/a:
Witam!



Dzis rano niestety strzelila mi linka od gazu, wiecie moze gdzie moge ja zamowic w Polsce?

Z gory dzieki za info



Pozdrawiam




POLECAM

: Re: Linka/i gazu
Mateusz napisał/a:
Michael napisał/a:
Witam!



Dzis rano niestety strzelila mi linka od gazu, wiecie moze gdzie moge ja zamowic w Polsce?

Z gory dzieki za info



Pozdrawiam




POLECAM


również ich polecam dorobią wsio :mrgreen:

Dlaczego niektórzy mają tak wyj.....e ???
Michael
[Usunięty]
:
dzieki za info!

dorabial juz ktos? jaki jest orientacyjny koszt?

:
Michael napisał/a:
dzieki za info!

dorabial juz ktos? jaki jest orientacyjny koszt?


Zależy od długości linki. Kompletna ręcznego do Forda Fiesty 150 zł z założeniem. jedno cięgno gazu do VT 500 C 50 zł :-)

:
Michael napisał/a:
dzieki za info!

dorabial juz ktos? jaki jest orientacyjny koszt?


w granicach 60-80 zeta do 750 C2

Dlaczego niektórzy mają tak wyj.....e ???
:
lelumboss napisał/a:
Michael napisał/a:
dzieki za info!

dorabial juz ktos? jaki jest orientacyjny koszt?


w granicach 60-80 zeta do 750 C2


dokładnie takie pieniądze - tylko wyślij im starą z mocowaniami bo muszą mieć na wzór - może wykorzystają twoje części-to wyjdzie taniej

nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
Michael
[Usunięty]
:
postanowilem jeszcze pokombinowac ze stara linka. Wasze sugestie i link do firmy dorabiajacej linki natchnely mnie i postanowilem taka linke dorobic sam :-D

kupilem za 4 zl sama linke z koncowka w sklepie rowerowym oraz kostke elektryczna za 2 zl, ktorej sam wklad posluzyl do zakonczenia drugiego konca :chytrusek: . Linka dziala, a satysfakcja z wykonanej pracy bezcenna :-)8

:
Michael napisał/a:
postanowilem jeszcze pokombinowac ze stara linka. Wasze sugestie i link do firmy dorabiajacej linki natchnely mnie i postanowilem taka linke dorobic sam :-D

kupilem za 4 zl sama linke z koncowka w sklepie rowerowym oraz kostke elektryczna za 2 zl, ktorej sam wklad posluzyl do zakonczenia drugiego konca :chytrusek: . Linka dziala, a satysfakcja z wykonanej pracy bezcenna :-)8


Trzeba było machnąć relacje foto z wykonanej roboty - by się przydało może jeszcze komuś :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group