OPONY Z BIŁYM BOKIEM
Odpowiedz do tematu

:
Mniej się grzeją w upale :)

___________________________
Ja wlokę cień, cień wlecze mnie,
Kałuże lśnią nam pod nogami.
:
A ja słyszałem, że na śniegu nie zostawiają śladu :-)

:
ale tylko na zakrętach :twisted:

Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.
:
Znaczy , opony z białym pasem same superlatywy ! To idę zaraz po dwie. Tylko psa wyprowadzę. :chytrusek:

Jeżdżę wolno, bo mi wolno.
:
Z białą oponą masz +10 do powera :)
jak masz dwie to +20

Żyjemy w świecie, w którym pogrzeb jest ważniejszy od zmarłego, wesele jest ważniejsze od miłości, wygląd ważniejszy jest od intelektu. Żyjemy w kulturze opakowań, która gardzi zawartością.
:
No i oczywiście białe opony izolują od porażeń pastucha jak przelatujesz przez pastwisko.

Pięknie jest bez podpisu ...
:
;-) Jeszcze jedno,jak najedziemy na linię ciągłą to, czasami świeci :idea:

Lepiej milczeć i być uważanym za idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
:
świeci świeci ale pod kaskiem :twisted:

Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.
:
Bierz z białym i sie nie zastanawiał jedynie co to wiecej czyszczenia bo jednak po kazdej jezdzie trzeba je wyczyścić,A pozatym widzisz jak się goście jarają na samą myśł że możesz mieć białe paski A oni niestey jeżdzą na czarnych.Także Ja bym brał nawet ze względu na sąmą zazdrośc kolegów.

"...kupiłem a mówią, że nie kupisz miłości "
:
RAFFEN napisał/a:
Bierz z białym i sie nie zastanawiał jedynie co to wiecej czyszczenia bo jednak po kazdej jezdzie trzeba je wyczyścić,A pozatym widzisz jak się goście jarają na samą myśł że możesz mieć białe paski A oni niestey jeżdzą na czarnych.Także Ja bym brał nawet ze względu na sąmą zazdrośc kolegów.
👍

:
Pitolicie moi drodzy jakby ze dwa metry śniegu leżało i minus 25 na termometrze pokazywało :-)

Silnik, dwa koła i mina wesoła :-)
:
a ja mam białe, i nie będę zazdrościł :mrgreen:

Żyjemy w świecie, w którym pogrzeb jest ważniejszy od zmarłego, wesele jest ważniejsze od miłości, wygląd ważniejszy jest od intelektu. Żyjemy w kulturze opakowań, która gardzi zawartością.
:
a ja mam jedną i trochę będę zazdrościł :shock:

Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.
:
Też mam białe :)

:
CUDO :)


KWT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group