Spalanie vtx 1300
Odpowiedz do tematu

: Spalanie vtx 1300
Witam drodzy użytkownicy tych pięknych maszyn proszę pochwalcie się jakie spalanie macie w swoich maszynach.
W moim jest 8l/100km miasto czy to normalka czy raczej wybrać się na regulację gaźników.
Pozdr

:
Nie wiem jak jest w mieście ale w cyklu mieszanym mój VTX spala 6l tak wychodzi bo tankuję go zawsze po przejechaniu 130 mil i wchodzi mi do zbiornika 12l. Czyli ok 6/100.

:
Ja identycznie jak kolega Bąbel, tankuje co 130 mil wchodzi mi 11 albo 12 l. Czyli 5,5 do 6 litrów. Jeżdżę raczej spokojnie.

Suru
:
Ja też nie szaleję w trasie tak do 120km/h a po mieście zazwyczaj zgodnie z przepisami choć czasami nie można się oprzeć.

:
Ostatnio jechałem do Warszawy A2 i wtedy spalił mi 4,8 l/100km - ale jechałem bez szaleństw 100-115 km/h.
z kolei jak sobie jeździłem po parkingu przy hipermarkecie coby poćwiczyć manewry i wolną jazdę to skubany łyknął mi ok 13 l/100km.
ale tak po mieście - nie szaleję, jeżdżę raczej 50-60 - to pali mi ok 7,5 do 9 litrów.
Acha moto mam po wymianie świec, płynów oraz czyszczeniu i regulacji gaźników na wiosnę.

lewa w górę...

:
Baal: Przywracasz mi ducha w spalanie mojej małej. Ja co prawda jeszcze nie doszedłem do pełnego ładu z tym kopceniem, ale mnie palił ostatnio od 7,2 do 9,5 we dwóch na trasie... w zależności czy kawałek mieliśmy lekki 100-120 czy bardziej miasto/górki...

Loud pipes save lives :ride:
:
Przy takim zużyciu, to można pokusić się już na założenie instalacji LPG :mrgreen:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
ciachu napisał/a:
Przy takim zużyciu, to można pokusić się już na założenie instalacji LPG :mrgreen:


A opowiadałeś o swoim Valcu, że pali duużo... czuje że podbudowałeś się :-)

Hektor
[Usunięty]
:
W drodze na Shadowisko 5,6L / 100km .
Trasa mieszana do 120km/h około 6L/100km

:
adam3911 napisał/a:
ciachu napisał/a:
Przy takim zużyciu, to można pokusić się już na założenie instalacji LPG :mrgreen:


A opowiadałeś o swoim Valcu, że pali duużo... czuje że podbudowałeś się :-)

Adam... Ale valce palą więcej :-)
Poniżej 6,5 praktycznie się nie da zejść.
Za to na Valcu jest wszystko jedno czy jedzie jedna osoba czy dwie - różnica w spalaniu jest pomijalna.

Nawrót choroby! :)
:
jasne jasne czyli wychodzi na to że mieszczę się w normie bo już myślałem że jest coś nie tak

:
Ze względu że jestem nowym posiadaczem VTX-A to odświeżę temat.Jak narazie jak jezdziłem samemu to mi spalał 5 z groszami a wczoraj jak pojechałem z żoną skurwiel łyknoł 6l. Gdzie w shadowce przy takiej samej jeżdzie to wiecej jak 4 nie wzieła. :koso:

"...kupiłem a mówią, że nie kupisz miłości "
:
RAFFEN, zamienił stryjek....... 😉. Musi więcej wypić.

Pozdrawiam wszystkie motocyklistki i motocyklistów !!!
:
u mnie najlepszy wynik to 4,3 jazda 100-110 bez konieczności wyprzedzania ale jak trzeba troszkę poodkręcać na trasie i powyprzedzać to i 7 potrafi wypić

:
coś musi moto palić albo benzynę albo zawory

Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group