jak bardzo szeroka opona na tył do shadoł 1100 ??
Odpowiedz do tematu

: jak bardzo szeroka opona na tył do shadoł 1100 ??
Witam, testował ktoś może o ile szersza oponę można założyć na tył do Shadow 1100 rocznik 90 ?? Seryjnie jest 170, ale jakiś tam zapas miejsca jest na coś szerszego,Jak to widzicie ??»góry dziękuje, pozdrawiam

: odp
a zdejmowałeś już tylne koło ?
z oryginalną trzeba się trochę :roll: naszarpać , a czy szersza wejdzie - może i tak , tylko po co ?
Ale spróbuj i napisz czy wszystko ok.

:
Zdejmowałem i wiem ze jest ciasno, ale to i tak będzie robota dla wulkanizatora wiec on będzie kombinował :P a po co, po to żeby lepiej wyglądał od Tyłu :P

:
1. nie witałeś się jeszcze tu chyba? http://www.shadow.org.pl/forum/viewforum.php?f=24
2. rozmiar opony 170/80 znaczy że ma 17 cm szerokości, czyli możesz zmierzyć jaka jest szczelina między oponą a wahaczem w najwęższym miejscu i wyjdzie jaka opona się zmieści (przykładowo jest 6-10mm luzu po obu stronach to wejdzie 180, 11-15 to 190 itd.)
3. jak ty jej nie wepchniesz to wulkanizator też nie jest czarodziejem i ci powie "proszę przynieść odpowiednią gumę" :mrgreen:
4. podejrzewam że nie wejdzie więcej niż 180, a 1 centymetra w tej skali nikt nie zauważy
5. szerokość gumy 180 to profil będziesz miał 70 a nie 80- to jest dostępne na allegro
6.to i tak jest już duże gumsko na wąskiej feldze- znaczy do wyważenia i tak trzeba nawalić sporo ołowiu

podsumowując- wychodzi na to że dużo kombinowania, trochę drożej a efekt mizerny :mrgreen:

Patrz na boki, spójrz dwa razy- drifterzy są wszędzie
:
Dzięki za długa,wyczerpująca i zadowalająca mnie odpowiedz :) zaraz idę do powitalni nadrobić stratę :P

:
Ja też muszę wymienić tylną oponkę. Jakieś sugestje??? Poproszę albowiem świeżynka jestem ;-)

LONELY RIDER!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group