Jakie opony do Shadow VT1100 86r
Odpowiedz do tematu

: Jakie opony do Shadow VT1100 86r
Szukam opon firmy SHINKO przód i tył. Do Hondy Shadow VT1100 86r . Co możecie polecić ?

: Re: Jakie opony do Shadow VT1100 86r
Gienty napisał/a:
Szukam opon firmy SHINKO przód i tył.



Skoro wiesz co chcesz to co tu jeszcze polecać :?:

:
Chodzi o konkretny model i ewentualnie namiar gdzie tanio kupić 110/90-18 , 140/90-15

:
z tego co się orientowałem nawet u Renegata ;-) będzie ciężko wyrwać w komplecie Shinko w tym rozmiarze. Produkują owszem, ale nie każdy rozmiar jest dostępny w Europie.
Dlatego w efekcie zdecydowałem się na Metzelera - bo tylko to było dostepne w dedykowanych rozmiarach w komplecie

Honda - The Power of Dreams
:
Dziki HTL napisał/a:
z tego co się orientowałem nawet u Renegata ;-) będzie ciężko wyrwać w komplecie Shinko w tym rozmiarze. Produkują owszem, ale nie każdy rozmiar jest dostępny w Europie.
Dlatego w efekcie zdecydowałem się na Metzelera - bo tylko to było dostepne w dedykowanych rozmiarach w komplecie

Tyle że koszt dwukrotnie większy

:
Już po temacie też poszukałem i lipa z wymiarami zamówiłem Metzeler ME 880 MARATHON komplet. Podobno najlepsze w tej klasie i najnowszy bieżnik 8-)

:
Wogóle jest lipa z tańszymi oponami. Na rynku drogich opon jest od cholery (Metzeler , Dunlop, itp) ale z tych tańszych w rozmiarach które nas interesują są śladowe ilości. Importer od którego ja biorę, dostawy 15" spodziewa się w połowie kwietnia a na stanie nie ma ani jednej sztuki 140/90 i 170/80.
To znaczy ma 140/90-15 Maxxisa WW (z białym bokiem) ale cena 700 PLN nie zachęca do zakupów.
Muszę pogadać z handlowcem z innej hurtowni jak znowu się pojawi czemu nie mają na stanie ani jednej sztuki Shinko i jak ze ściągnięciem na specjane zamówienie.
Zresztę w kolejnej hurtowni mają Mitasy ale 15" też ani jednej sztuki.

:
Cytat:
Tyle że koszt dwukrotnie większy

no niestety nie da się ukryć

Honda - The Power of Dreams
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group