VTX A SHADOW
Odpowiedz do tematu

:
Kuzyn kupił Elektre Screaming Eagla, z silnikiem 1.9 i sobie chwali, tylko cena...

"Get your motor runnin'
Head out on the highway
Lookin' for adventure"
Steppenwolf "Born to be Wild"

https://picasaweb.google.com/111954795753993843437/HondaShadow700c?authkey=Gv1sRgCK6QhoWsnu6UCQ&feat=directlink#
:
Zalety 750 ace bardzo fajny i wdzięczny motocykl lekki w mieście między autami spokojnie się mieścisz prędkość do 100km/h jak Cię mogę później jest już gorzej ale nie tragicznie. Fajnie się prowadzi nie sprawia kłopotów jeśli chodzi o spalanie to nie pamiętam ile. Fajne malowanie w dwóch kolorach no i moja żona twierdzi że więcej miejsca było jak jeździliśmy we dwójkę.
Jeśli chodzi o VTX super maszynka ciężki motocykl prawie 350kg więc manewry prawie przy zerowej prędkości są dość ciężkie jak na początku potem to już bułka z masłem. Hamulce 1300 ma słabe pierwsze wrażenie brak po pewnym czasie już się nauczysz i przyzwyczaisz jak śmigać prędkość jest spoko powyżej 100km/h odkręcasz i idzie 150 chwila bez trudu.
Po mieście muszą trochę się rozjechać szeroka kierownica. Wygląd duuużo chromu i jest czym się pokazać motocykl naprawdę robi wrażenie.
Ja sprzedałem swojego VTX 1300 z braku czasu na jazdę więcej stał niż śmigał.
Ale jak tylko wszystko poukładam i będzie czas znowu wsiadam ale chyba na 1800.
Cała zabawa zaczyna się powyżej 1000cm pojemności.
(jak bym miał sporo kasy atakowałbym Harrego)
Jak masz jakieś pytania to pisz na pv

:
majkelpiotr napisał/a:
Cała zabawa zaczyna się powyżej 1000cm pojemności.


małe uzupełnienie:
" Z motocyklami jak z wódką, dobra zabawa zaczyna się powyżej litra " :mrgreen:

I love to ride
I hate to arrive
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group