które opony wybrać
Odpowiedz do tematu

:
"Prawie" robi wielką różnicę... :evilek:

Nigdy nie piję przed piątą po południu.
Na szczęście zawsze gdzieś na świecie jest piąta po południu.

Moje byłe Zochy: VT 600, VT 750, VT 1100 i Zocha obecna: VTX 1300
:
Cytat:
Sie nie zrozumieliśmy:

Jeżeli tak to przepraszam ;-)

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
A co myslicie o Bridgestone Exedra Max? komplet jest o około 250 PLN tańszy od Metzelera Marathon 880

:
kot_79 napisał/a:
A co myslicie o Bridgestone Exedra Max? komplet jest o około 250 PLN tańszy od Metzelera Marathon 880

A ja polecam Ci te opony.
http://www.shinkotireusa.com/tire/230-tour-master

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Spoko ale wymieniać będę w motogumy.pl a on nie ma shinko. Wezme te Exedry... może na dwa sezony wystarczy...

:
Witam, potrzebuję porady, które opony byście wybrali. Dunlop D404 120/90/17 160/80/15
czy Bridgestone E -max o takich samych rozmiarach, ewentualnie gdzie polecalibyście kupić, żeby było korzystnie ;:)

Hearts of fire, streets of stone, modern warriors saddle iron horses of chrome..

Poison - Ride the wind
:
Ja nie kupiłbym żadnej z nich.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
thrashu napisał/a:
Witam, potrzebuję porady, które opony byście wybrali. Dunlop D404 120/90/17 160/80/15
czy Bridgestone E -max o takich samych rozmiarach, ewentualnie gdzie polecalibyście kupić, żeby było korzystnie ;:)


Hubert - motogumy - znajduje się na mińskiej

nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
:
Todek napisał/a:
Ja nie kupiłbym żadnej z nich.


A jakie byś kupił? I czemu nie Bridgestone'y, bo ku nim bardziej się skłaniam :)

Hearts of fire, streets of stone, modern warriors saddle iron horses of chrome..

Poison - Ride the wind
:
thrashu napisał/a:
Todek napisał/a:
Ja nie kupiłbym żadnej z nich.

A jakie byś kupił? I czemu nie Bridgestone'y, bo ku nim bardziej się skłaniam :)

Czytaj 5 postów do góry. :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisał/a:
thrashu napisał/a:
Todek napisał/a:
Ja nie kupiłbym żadnej z nich.

A jakie byś kupił? I czemu nie Bridgestone'y, bo ku nim bardziej się skłaniam :)

Czytaj 5 postów do góry. :mrgreen:


Punkt dla mnie za spostrzegawczość! :mrgreen:

Dzisiaj odbieram z warsztatu po dużym przeglądzie, ma już Bridgestoney :)

Hearts of fire, streets of stone, modern warriors saddle iron horses of chrome..

Poison - Ride the wind
:
Ja wybrałem Dunlopy D404 zobaczymy ponoć rekomendowane, według katalogu dokładnie ten model mi wychodzi do mojej Hondy. Cena Przód 430zł , Tył 620zł. Ceny opon się cenią :shock:

... jestem na ziemi tylko przejazdem...
:
JarekC3 napisał/a:
a wybrałem Dunlopy D404 zobaczymy ponoć rekomendowane, według katalogu dokładnie ten model mi wychodzi do mojej Hondy. Cena Przód 430zł , Tył 620zł. Ceny opon się cenią :shock:

Też założyłem na tył u siebie d404 i jak na razie po przejechaniu 400 km jest oki, co do ceny to nie wiem jaki masz rozmiar ale za swoją 170/80 r15 dałem 480 zł :)

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
:
założyłem dziś Dunlop K555...pogoda jest, polatam, się okaże jak jest :)

:
ahmed799 napisał/a:
Też założyłem na tył u siebie d404 i jak na razie po przejechaniu 400 km jest oki, co do ceny to nie wiem jaki masz rozmiar ale za swoją 170/80 r15 dałem 480 zł :)
Gdzie zamawiałeś swoje podeślij info.
U mnie tak to wygląda rozmiarowo Dunlop D404 120/90/17 160/80/15

... jestem na ziemi tylko przejazdem...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group