Mój pierwszy dłuższy wypad
Odpowiedz do tematu

lordolas
[Usunięty]
: Mój pierwszy dłuższy wypad
Witam!

Moje moto to VT750 RC50



Zamierzamy w lipcu z plecaczkiem pojechać do Paryża. Nasz maksymlany dzienny wyczyn to troche ponad 200 kilasów, mój samotnie okolo 700. Zaplanowaliśmy jazde do celu na 4 dni. Ale mam mase pytań wątpliwości itp ;) - nie bijcie jeśli durnowate



mam

sissy bar W-15

i sakwy W-03

z tej stronki:

http://tarbor.pl/index.php?mode=oferta&kat=9



Czy załadowana szadoła gaciami i skarpetami + plecaczek okolo 50 kg i ja okolo 93 kg to nie za duża masa? mam 22000 kmów - duży przegląd niby na 24k robić go teraz czy po powrocie? Czy stala prędkośc 100-110 przy takim obciążeniu dla mojej mootrynki to znośne? Jakieś rady na tego typu wyprawe? - Nigdy na moto nie opuściłem Polski ;)

:
Jeśli masz sprzęta w porządku to nie widzę przeszkód pociągnie - ale więcej niż500 dziennie ciężko ci będzie zrobić z uwagi na wygodę plecaczka - pokombinuj z wkładką żelową bo ty masz siodło wygodne ale plecaczek po 500 kilometrach może pojechać stopem :mrgreen: takie wkładki można dostać w sklepach rechabilitacyjnych -tylko musisz przerobić ją pod swoje potrzeby 8-)

nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
lordolas
[Usunięty]
:
A to cenna uwaga, bo plecaczek narzekał czasem - ale myślałem że przesadza ;)

Krzysiek__
[Usunięty]
:
ty nowym sprzetem sie obawiasz jechac :) ja w wakacje chce jechac na via Baltica czyli Litwa -Lotwa - Estonia a moje moto ma 23 lata :) moj rekord dzienny to 1100 km :) i chcialo sie wiecej tylko ze trasa sie skonczyla a zaczelo sie moze... niestety Honda plywc nie potrafi

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group