instrukcja obsługi do VT 750
Odpowiedz do tematu

:
Witam. Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy. Jeżeli można prosić o serwisówkę w języku polskim VT 750 C rok 2006 kardan RC50.

:
Witam. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy. Jeżeli można prosić o serwisówkę w języku polskim VT 750 C2 rok 2000 na adres ; krystianludka@wp.pl

Witam i pozdrawiam Forumowiczów
:
Gibek napisał/a:
country_daro napisał/a:
Witajcie moto bracia ;) Czy ma ktoś jeszcze instrukcje w PL do VT 750 Aero C8. rocznik 2009? Jeśli tak, to proszę na email. countrybiznes@gmail.com. Ja w zamian mogę się zrewanżować w formie wtajemniczenia w ebiznes, czyli jak zarobić, a się nie narobić. :) Pozdrawiam.

Nie dość że kolega nie chce się podzielić "jak zarobić, a się nie narobić" na co jestem zarówno na pierwsze jak i drugie gotów od urodzenia, to jeszcze ma problemy z emailem. Na tym adresie jest podstawowy problem ( nie działa). Z takimi informacjami zwrotnymi : "Następujący adresaci nie są osiągalni: 'countrybiznes@gmail.com' w dniu 2017-02-16 22:22"
to ty się bracie nie narobisz.
email dziala jak najbardziej, a z tym zarabianiem to taki żarcik był dla zwiększenia Waszej uwagi. :)

:
A tak na marginesie czy miał ktoś z Was kiedyś awarię licznika kilometrów w swojej VT750? Po ładowaniu prostownikiem nie wyświetla mi ani licznik km ani nie działa wskazówek prędkości. I jak tu żyć? ;)

:
country_daro napisał/a:
A tak na marginesie czy miał ktoś z Was kiedyś awarię licznika kilometrów w swojej VT750? Po ładowaniu prostownikiem nie wyświetla mi ani licznik km ani nie działa wskazówek prędkości. I jak tu żyć? ;)


Przeładowałeś...

...a tak na marginesie, to zdecydowanie nie ten temat... :omg:

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche



Pozdrawiam
Tomek
:
Witam. W związku że stałem się szczęśliwym posiadacze Hondy Shadow VT750CD2 z 1999r Bardzo proszę o wysłanie instrukcji obsługi w PL.
mój adres: maciej.jarosz@poczta.fm
Z góry dzięki ;-)

:
Witam
Poproszę o instrukcję do Hondy Shadow Spirit VT 750 C2
mail : rafalradomski@wp.pl

Pozdrawiam
Rafał

:
Także bym poprosił o instrukcję chlopzmazur@wp.pl honda Shadow vt750 1984r

:
Witam. Jestem posiadaczem Hondy VT750 CA6 2006. Proszę o instrukcję serwisową właśnie do tego motocykla w języku polskim. Bardzo dziękuję.

bartek194@op.pl

:
Jeśli można również poproszę o serwisówkę do VT750 z 2007 r. Mój mail: ppeterson@wp.pl

:
Jak by ktoś miał to do RC14 bardzo bym prosił.... bzzzyku@interia.pl

:
Gdyby ktoś posiadał instrukcję do C5 2008r. to bym poprosił o przesłanie na: bloodonice@o2.pl

: Serwisówka honda vt 750 c2
Witam wszystkich ;-)
Zakupiłem w zeszłą sobotę Hondę shadow 750 C2. Mam prośbę, miałby ktoś serwisówkę w języku polskim ?
grass31@poczta.onet.pl

:
Witam, od wczoraj jestem posiadaczem shadow'ki VT750 z 2005 roku. Czy posiada ktoś instrukcję serwisową w języku polskim i mógłby się podzielić? mike_2711@o2.pl
Z góry dzięki.

: instrukcja
Witam
Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy VT750 Spirit, r.2006..... Bardzo proszę o podesłanie instrukcji obsługi.....Pozdrawiam....mail: kasica@op.pl

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group