Modyfikacja seryjnych wydechów
Odpowiedz do tematu

As_Pik
[Usunięty]
: Modyfikacja seryjnych wydechów
Witam,

mam pytanie do bardziej doświadczonych:

przeglądając neta znalazłem coś takiego

http://www.shadowaero750....nchcourtney.pdf

wydaje się być bardzo prostą i tanią modyfikacją wydechu, w wyniku której jak się domyślam można poprawić brzmienie motoru?

Ponieważ jest to przeróbka raczej nie do odwrócenia chciałbym poznać Wasze opinie, za które z góry Wielki Dzięki :thx: :thx: :thx:



Pozdrawiam,

As_Pik

:
Edzio może Ci wszystko wytłumaczyć, lepiej nawet może Ci to zrobić tak żeby było dobrze więc zanim coś zrobisz warto najpierw z nim pogadać...

VT 600 -> VT 750 DC -> VZR M1800R -> Triumph Tiger SE 1050
:
Też polecam Edzia :lol:

Przerobił juz parę seryjnych wydechów na tym forum i wszyscy sa zadowoleni.

:
Zapomniałem dodać, ze mój też przerobił i efekt jest bardzo przyjemny -głeboki, fajny bas.

Koszt wysyłki tlumika pocztą polska to tylko 27 zł

As_Pik
[Usunięty]
:
Dzieki Panowie :thx:

a więc postanowione - kontaktuję się z Edziem :mrgreen:

:
As_Pik napisał/a:
Dzieki Panowie :thx:

a więc postanowione - kontaktuję się z Edziem :mrgreen:




Niestety kolego nie mogę otworzyć twojego linka. A co do przeróbki jeśli masz komin z 2-ch w jeden wielki długi tłumior jak te nowsze to demontuj i przywoź albo przyjedź weź sobie same materiały i przerabiaj sam-będzie taniej .Widzę że jesteś z Warszawy ,ja mieszkam i dłubię 30km na północ od Wawy przy trasie na Gdańsk tóż za Wisłą. Jakbyś miał pytania dzwoń -506436737.

EdHaust

Szalony spawacz-ślusarz-506436737
:
Może takie coś zainteresuje posiadaczy VT700-750C z lat 83-87. :lol: Pasują też do VT800C. Miałem takie wydechy przy VT700C. Bardzo przyjemnie gadały.:lol: :lol:



http://www.moto.allegro.p...dow_vt_750.html

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
As_Pik
[Usunięty]
:
edzio napisał/a:
As_Pik napisał/a:
Dzieki Panowie :thx:

a więc postanowione - kontaktuję się z Edziem :mrgreen:




Niestety kolego nie mogę otworzyć twojego linka. A co do przeróbki jeśli masz komin z 2-ch w jeden wielki długi tłumior jak te nowsze to demontuj i przywoź albo przyjedź weź sobie same materiały i przerabiaj sam-będzie taniej .Widzę że jesteś z Warszawy ,ja mieszkam i dłubię 30km na północ od Wawy przy trasie na Gdańsk tóż za Wisłą. Jakbyś miał pytania dzwoń -506436737.




Dzięki Ed,

ponieważ teraz mam trochę zamieszania w pracy, będę musiał to odłożyć na jakieś 2-3 tygodnie, jakkolwiek, skontaktuję sie na pewno.

A możesz podesłać mi na priv o jakich kosztach jest mowa?



Pozdrawiam.

:
Todek napisał/a:
Może takie coś zainteresuje posiadaczy VT700-750C z lat 83-87. :lol: Pasują też do VT800C. Miałem takie wydechy przy VT700C. Bardzo przyjemnie gadały.:lol: :lol:



http://www.moto.allegro.p...dow_vt_750.html




Jadą do mnie już nie mogę się doczekać :chytrusek:

"Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany." T.Pratchett
:
No i są już u mnie, póki co porozkrecałem wszsytko co trzymało stare ale za chiny ludowe ich ściągnąć nie mogę. Co prawda narazie delikatnie próbowałem, zawsze moge młotka spróbować, ale może ktoś z was ma jakiś patent ?

Czy pomiędzy rurką/kolankiem a tłumikiem powinienem dać jakieś uszczelnienie ?

"Chaos zawsze pokonuje porządek, gdyż jest lepiej zorganizowany." T.Pratchett
lukas77
[Usunięty]
:
Todek ja mam takie w swojej i naprawde przyjemnie gadają .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group