przemiana 600 na bobbera UWAGI WSKAZANE !!!
Odpowiedz do tematu

urban15_1986
[Usunięty]
:
Przepraszam że się jeszcze nie przedstawiłem Piotr Urbanowicz Augustów. Oczywiście napisze o sobie w dziale powitania.

:
Zapowiada się ciekawie :chytrusek: .

Marcin
easyrider666
[Usunięty]
:
witam

Dzisiaj zrobiłem fotki mojej Niuni. Teraz już widać mniej więcej jak będzie zrobiona. Jeszcze nie wiem jak ją pomalować (tysiąc myśli na minute). Jestem ciekaw waszego zdania czy wam się podoba taki styl(szczerze). http://www.polskajazda.pl...da/VT_600/65145

:
z pewnością idziesz w dobrą stronę - brawo :chytrusek: osobiście black pearl na kolorek :twisted:

ale chciałeś szczerze to muszę przyznać, że z tą kierownicą pojechałeś na maksa :lol:

VT 600 -> VT 750 DC -> VZR M1800R -> Triumph Tiger SE 1050
easyrider666
[Usunięty]
:
heh... kiera na styk na moją miarę (średnica kiery to 30mm 8-) ). Tylko ja do niej dosięgam. Przynajmniej ojciec nie będzie mi jej podbierał :chytrusek:

Troll
[Usunięty]
:
Jak widać parę flaszek wychyliliście przy przemianie :mrgreen:

urban15_1986
[Usunięty]
:
Witam Fatum kierownica niestety nie w moim stylu wole prosą, co do malowania to uważam że trzeba dodać dużo czarnego najlepiej matu, reszta wedle uznania. Będziesz piaskowac rame przed malowaniem? ten błotnik z tyłu to już spasowany z czego go wyciągnełeś? I najważniejsze widze że chyba likwidujesz zwykły filtr powietrza jeśli tak to jak to chcesz przerobić też stoje nad tym dylematem

urban15_1986
[Usunięty]
:
Sorry pytanie było oczywiście do easyrider666

:
easyrider666 napisał/a:
witam

Dzisiaj zrobiłem fotki mojej Niuni. Teraz już widać mniej więcej jak będzie zrobiona. Jeszcze nie wiem jak ją pomalować (tysiąc myśli na minute). Jestem ciekaw waszego zdania czy wam się podoba taki styl(szczerze). http://www.polskajazda.pl...da/VT_600/65145




Jak szczerze, to mi się nie podoba. :mrgreen: :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
easyrider666
[Usunięty]
:
urban15_1986 napisał/a:
Sorry pytanie było oczywiście do easyrider666
Rama będzie wypiaskowana. Błotnik pochodzi z ciągnika ursus c 360. Może z robię jakiś inny błotnik. Też nie mam pomysłu na filtr.

urban15_1986
[Usunięty]
:
Witam a może masz fotki po zdjęciu baku bo nie weim gdzie podpiąć rurke od tego małego zbiorniczka trójkątnego na manualach nie moge dojść a sam nie zrobiłem tego akurat, oraz co z cienką wystawiona do góry od dużego zbiorniczka pod aku. Pozdrawiam

gru
[Usunięty]
:
Kolor oczywiscie mat, moze grafit zamiast "oklepanej" czerni?

Ogolnie fajnie (kiera rzecz gustu, IMO przesadzona), wymienilbym jeszcze kierunki (oryginaly za duze). Ciekaw tylko jestem jak zareaguja Miski na ten wydech?

Shadow Drag
[Usunięty]
: szacun
przede wszystkim szacun za to co zrobiles tez jestem indywidualista i tez lubie tego typu motor i tez taki mam,gdyby kiedys ktos chcial blotnik do tylu proponuje z ursusa sam taki mam

http://www.allegro.pl/ite..._330_c_360.html wielkie pozdro

:
a czemu ja nie widze zdjec,?? co z ta strona

:
W temacie jest napisane uwagi wskazane

UWAGA !!!!!!

mi się marzy taki bobber i pewnie na marzeniach się skończy : (

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group