Problem z odpaleniem..
Odpowiedz do tematu

: odpowiedz
świece w tym moto są niestety paskudne do wykręcania i wkręcania . Dlatego uważam , że warto zainwestować te 60 zł w oryginalny klucz z " gumką " w środku która trzyma świecę co jest ważne przy wkręcaniu . Ja Ci Maniek pisałem o tym na PW . Ale myślę , że sobie z tym poradzisz . Nie załamuj sie - moto jest fajne . Nikt nam nie mówił , że będzie łatwo . Za to pózniejsze wrażenia z jazdy wszystko Ci wynagrodzą

Powodzenia :mrgreen:

:
Pavello masz gdzieś linka, co by pokazać, o jaki Ci klucz do świec z gumką chodzi? ;-)

:
Ja zakupiłem zwykły klucz za 15 zł, który był trochę za długi, przerobiłem, żeby pasował idealnie, a do wyciągania świec wystarczy kawałek magnesu ;]



pozdrawiam

Ticky

: odp
chodzi o oryginalny klucz do świec firmy Honda - zamówiłem go , bo też nie miałem

Jak zobaczyłem gniazdo gdzie są świeczki - zwężające sie , głebokie to nic nie kombinowałem bez oryginalnego klucza

Guma jest zawulkanizowana wewnątrz klucza i ma za zadanie podtrzymywać świecę podczas wykręcania i wkrecania . Jak " na sucho wsadzisz" świecę w klucz to będziesz wiedział o co mi chodzi . W żadnym położeniu nie ma prawa wypaść z klucza i jest idealne prowadzenie podczas wkrecania . Nie ma żadnej przetyczki do odkręcania tylko jest pod klucz płaski / oczkowy / nasadowy 17 mm

To wszystko

Ja zamówiłem w serwisie Hondy Warszawa ul Płowiecka - czekałem 3 dni i za " jedyne "

60 pln stałem się szcześliwym posiadaczem tego cuda



TEL. 022 610 26 84 Serwis motocykli

może wyślą za pobraniem , albo po wpłacie na konto

Inne ceny części do tych moto są KOSMICZNE

UFFF ale się rozpisałem

Może uda mi się jakieś zdjęcie wkleić ( wieczorem ) ale nie obiecuję :lol:

: odp
można oczywiście i tak jak napisał Ticky , ale nie wiem czy silny magnes " nie zakłóci pracy komputera w moto " hahahahahah :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na pewno są inne sposoby niż oryginalny klucz - tylko po co wyważać otwarte drzwi :shock:

:
A ja zakupiłem zwykły zestaw kluczy rurkowych za 15 zeta i wystarcza.

: pyt
a jaki to zestaw kluczy i gdzie go kupiłeś ?

też sobie kupię - tylko o co pytać ?

Ile jest kluczy w zestawie i jakie rozmiary? :?:

:
najprostrze są najlepsze

:
Ehhh, czyli żadne cuda... :mrgreen: ja podobnie jak Renek "jadę" na kluczach rurkowych, a to że sobie świeca "lata" wewnątrz klucza, to jakoś nigdy mi nie przeszkadzało ;-) Czyli jak zwykle 20zł może i klucz warty, ale z racji, że jest oryginalny, to już automatycznie cena wzrasta do 60zł.

:
renegade napisał/a:
najprostrze są najlepsze




Oj...mam odmienne zdanie, mi tego typu (wcale nie tani do świec) zrobił się okrągły zamiast sześciokątny :( i to zanim ruszył świecę :(

:
Może miałeś przyspawaną ;-)

Ja ich mam już 2 lata i różne dziwne rzeczy nimi odkręcałem i nic się nie działo. Nie powiem bo jak śruba jest dobrze zapieczona to uchwyty do nasadek się gną albo ukręcają ale do takiego codziennego urzytku nadają się znakomicie.

Może zamiast 18 odkręcałeś 19 to się zgodzę.

:
Moto jest u mechanika..



U niego zadygał za drugim przyciśnięciem startera, z niedokręconą jedną świecą która była wkręcona tylko 1,5 obrotu. Jedyna różnica to taka, że ja u siebie odpalałem na centralce a mechanik na bocznej stopce. Paliwa było cały czas około 4L w baku>>



Co Wy na to?????!!!!!!!! Bo ja nie wiem jak to możliwe!!!!



Mechanik podobno jest z niego dobry.. Słyszałem z niejednego źródła, ale nie jest tani. Za przegląd regulacje poprawę wspomnianego gwintu w głowicy ( bez wyjmowania głowicy ) założenie nowych świec.. -- 350zł..



I pytanko do was.. Jakie sprężanie w cylindrze powinien mieć mój moto?? VT700..



pozdro... :)

:
Ciśnienie sprężania w cylindrach w Twoim moto powinno wynosić 13.0 +/- 2 kg/cm2

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
być może jedna ze świec miała dłuższy gwint?Tak to rozumiem

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
Naładuj akumulator miałem to samo jeżdziołem u kolesia testowałem odpalałem przywiozłem busem zdiołem i na drugi dzień kręci i niezapala też lałem benzynkie ,okazało się że kolo wsadził szmelc akumulator.

Ciśnienie w cylindrze 1020-1420kPa

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group