wyciek p³ynu ch³odniczego
Odpowiedz do tematu

: wyciek p³ynu ch³odniczego
Witam, czy spotka³ siê Kto¶ mo¿e z wyciekiem p³ynu ch³odniczego z okolic tej krótkiej rureczki która ³±czy dwa cylindry :?: nie wiem czy tam s± jakie¶ gumowe uszczelnienia i trzeba by to wymienic :?: rurka ta jest zablokowana dwoma jakby metalowymi "zawleczkami ¿eby siê nie przesuwa³a chyba wiêc zastanawiam siê te¿ czy ¿eby te uszczelnienia wymieni to wystarczy j± "odblokowac" i przesunie siê na tyle w jedn± i drug± stronê ¿eby w³o¿yc uszczelnienia :?:

:
Tak, na tym ³±czniku, na jego koñcach, znajduj± siê gumowe uszczelnienia (oringi). :lol: Niestety nie wiem jak to siê demontuje. Ale na pewno trzeba zdj±æ te druciane zabezpieczenia, i mo¿e wtedy da siê to przesun±æ w jedn± lub drug± stronê. :lol:

"Bardzo te¿ po¿ytecznie bywa najsamprzód zdzieliæ ¶wiadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po g³owie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do k³amstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu ¦wiadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
dok³adnie tak, ju¿ zd±¿y³em spróbowaæ i po zdjêciu zabezpieczeñ przesuwa siê to po trochê w obydwa kierunki, hmm tylko zastanawia mnie jedno, czy uda siê zmieniæ te oringi poniewa¿ jest do¶æ ma³a szczelina na ewentualne ich zdjêcie i za³o¿enie :-/ no có¿ trzeba spróbowaæ ;-) ...... a jeszcze jedno, czy Kto¶ zna mo¿e jakie¶ strony www z katalogami online czê¶ci do VT1100,czasem bywa³y rysunki z poszczególnymi elementami moto roz³o¿one na drobiazgi i opisane nr czê¶ci itp....

Maniek G
[Usuniêty]
:
Mo¿e tu http://www.bikebandit.com...-sabre/o/m15699 ;-)

:
Dziêki Panowie za podpowiedzi, jak sie okazuje oryginalne o-ringi bêd± mnie kosztowaæ ca³e 16 z³ :-D mam nadzieje ¿e wymiana te¿ bêdzie bezproblemowa, pozdrawiam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group