NIE PALI NA PRZEDNI BANIAK STRZELA NA POSTOJU I PODCZAS JAZD
Odpowiedz do tematu

:
lukaszGoldwing napisał/a:
.....jestem pierwszy dzien na forum...


Dlatego zazwyczaj :



witamy się :!:

używamy zwyczajowo przyjętego języka polskiego :!:

staramy się pisać poprawniej, językiem zrozumiałym dla każdego :!:

nie używamy wulgaryzmów :!:



a wtedy każdy Twój problem postaramy się wspólnie rozwiązać, bo taka jest formuła tego forum :-D



PS uprzedzając, nie wymądrzam się, tylko staram się ułatwić nam współpracę :-D

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

lukaszGoldwing
[Usunięty]
:
Masz Slawku mojego e-maila?

:
Ano mam. To jest VT1100C2 Shadow Sabre. Tylko musiała być malowana, bo nie ma naklejek na baku, i boczki ma chyba pochromowane, bo też nie ma na nich napisów. :lol:



http://www.motorbikes.be/...Sabre_2002.aspx

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
lukaszGoldwing
[Usunięty]
:
Ok CIACHU JESTEM DOROSLY I WIEM CO TO KULTURA,ALE JAK KTOS NA POWITANIE PRUBUJE ZROBIC Z CIEBIE DURNIA TO WIESZ... DZIEKI ZA RADY POSTARAM SIE DOSTOSOWAC BO MYSLE TU DLUZEJ ZAGOSCIC ;-) POZDRAWIAM

Troll
[Usunięty]
:
lukaszGoldwing napisał/a:
Ok CIACHU JESTEM DOROSLY I WIEM CO TO KULTURA,ALE JAK KTOS NA POWITANIE PRUBUJE ZROBIC Z CIEBIE DURNIA TO WIESZ... DZIEKI ZA RADY POSTARAM SIE DOSTOSOWAC BO MYSLE TU DLUZEJ ZAGOSCIC ;-) POZDRAWIAM






PrÓbuje :mrgreen: [/b]

lukaszGoldwing
[Usunięty]
:
!!!!!! PROBUJE !!!!!! POWINIENES TROLLU ZOSTAC MODERATOREM :mrgreen: ALE MUSISZ MNIE ZROZUMIEC BO BAWIE SYNKA 2 MIES.WYBACZ?!

Troll
[Usunięty]
:
lukaszGoldwing napisał/a:
!!!!!! PROBUJE !!!!!! POWINIENES TROLLU ZOSTAC MODERATOREM :mrgreen: ALE MUSISZ MNIE ZROZUMIEC BO BAWIE SYNKA 2 MIES.WYBACZ?!




Rozumiem :mrgreen:

lukaszGoldwing
[Usunięty]
:
NO DZIEKI SLAWKU HONDA VT 1100 SHADOW ... (SABRA) TEGO MI BRAKOWALO.DZIEKI ZA POMOC,JUTRO ZAJME SIE TYMI GAZNIKAMI.POZDRAWIAM WSZYSTKICH CIEBIE TEZ TROLL-U :mrgreen:

:
lukaszGoldwing napisał/a:
NO DZIEKI SLAWKU HONDA VT 1100 SHADOW ... (SABRA) TEGO MI BRAKOWALO.DZIEKI ZA POMOC,JUTRO ZAJME SIE TYMI GAZNIKAMI.POZDRAWIAM WSZYSTKICH CIEBIE TEZ TROLL-U :mrgreen:






SABRE :lol:



Co do gaźników, to trzeba zdjąć zbiornik, zdemontować takie gumowe tuby łączące gaźniki z filtrem powietrza, oraz linki gazu i ssania. :lol:

Ostatnio zmieniony przez Todek 2009-11-05, 21:18, w całości zmieniany 1 raz
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
lukaszGoldwing napisał/a:
POWINIENES TROLLU ZOSTAC MODERATOREM


Ło matko co to to NIE!!! :twisted:

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
lukaszGoldwing
[Usunięty]
:
SPRAWDZAM CZUJNOSC :lol:

Troll
[Usunięty]
:
Miło ,że o mnie pamiętasz :mrgreen:



I zapamiętaj...luzuj zawory...zima idzie i tak będziemy w stresie :mrgreen:

:
GhoustDragon napisał/a:
lukaszGoldwing napisał/a:
POWINIENES TROLLU ZOSTAC MODERATOREM


Ło matko co to to NIE!!! :twisted:




Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. :mrgreen: Bo inaczej biada Nam, biednym żuczkom. :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
lukaszGoldwing
[Usunięty]
:
TROLLU MOZE DOLONCZYSZ SIE W STYCZNIU DO NIEMIEC CO? :lol: :lol: NIE SAMOCHODEM OCZYWISCIE!

Troll
[Usunięty]
:
GhoustDragon napisał/a:
lukaszGoldwing napisał/a:
POWINIENES TROLLU ZOSTAC MODERATOREM


Ło matko co to to NIE!!! :twisted:






Piotrek , nie martw się , mamy już przecież Modów , do których wszyscy już się przyzwyczailiśmy. No przynajmniej ja :mrgreen:



Ciekawe :mrgreen: Dorka

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group