Jeden cylinder strzela
Odpowiedz do tematu

blekdzek
[Usunięty]
: Jeden cylinder strzela
Mam problem wcześniej pisałem na forum o wymienionym gażniku ,przewodach,fajkach,świecach.

Cewki zapłonowe są dobre ,modół zapłonowy też jest dobry,impulsatory są sprawne sprawdzałem opór jest ok,więc mam pytanie czy przedmuchy na kolektorze wydechowym mają coś z tym wspólnego ,i wolne wydechy włącznie z filtrem stożkowymi zaznaczam że motocykl został zbudowany od podstaw i są to jego pierwsze odpalenia proszę o pomoc

:
Oczywiście zmiana filtra i prucie wydechów może być powiązane ze strzelaniem. Trzeba by wyregulować skład mieszanki paliwo/powietrze. Chyba, że już to zrobiłeś, a problem leży gdzie indziej?

blekdzek
[Usunięty]
:
Max napisał/a:
Oczywiście zmiana filtra i prucie wydechów może być powiązane ze strzelaniem. Trzeba by wyregulować skład mieszanki paliwo/powietrze. Chyba, że już to zrobiłeś, a problem leży gdzie indziej?






Problem w tym że to już robiłem ,spróbuje z uszczelnieniem kolanka jeśli to nie pomorze to niewiem co dalej

:
A silnik wkładałes "tak jak jest" czy rozbierałeś i wiesz, że hula jak należy?

blekdzek
[Usunięty]
:
Max napisał/a:
A silnik wkładałes "tak jak jest" czy rozbierałeś i wiesz, że hula jak należy?






Całą ramę zbudowałem sam ,moto jest z mojej wyobrażni możesz zobaczyć w mojej prywatnej galeri na forum.ale jeśli chodzi o elektrykę to jest 100% sprawna

śilnik kupiłem z Dani więc niemam pewnośći

:
Czołem,

puste wydechy jak najbardziej mają wpływ na strzelanie, tylko sprecyzuj czy strzelają na "wolnym" czy przy zamykaniu gazu. Bo jeśli przy zamykaniu to jest to częsty objaw... Aha wrzuć zdjęcia - koniecznie!

Pozdro

blekdzek
[Usunięty]
:
Miki01 napisał/a:
Czołem,

puste wydechy jak najbardziej mają wpływ na strzelanie, tylko sprecyzuj czy strzelają na "wolnym" czy przy zamykaniu gazu. Bo jeśli przy zamykaniu to jest to częsty objaw... Aha wrzuć zdjęcia - koniecznie!

Pozdro




Strzela po wkręcaniu na obroty,a jeśli chodzi o zdjęcia to nie umię ich wysłać na forum ,podaj swojego imejla to prześlę śiemka

:
blekdzek napisał/a:
Miki01 napisał/a:
Czołem,

puste wydechy jak najbardziej mają wpływ na strzelanie, tylko sprecyzuj czy strzelają na "wolnym" czy przy zamykaniu gazu. Bo jeśli przy zamykaniu to jest to częsty objaw... Aha wrzuć zdjęcia - koniecznie!

Pozdro




Strzela po wkręcaniu na obroty,a jeśli chodzi o zdjęcia to nie umię ich wysłać na forum ,podaj swojego imejla to prześlę śiemka




To załóż konto na Picasa Web , a tutaj daj tylko link do fotek :mrgreen:

Nawrót choroby! :)
blekdzek
[Usunięty]
:
senda napisał/a:
blekdzek napisał/a:
Miki01 napisał/a:
Czołem,

puste wydechy jak najbardziej mają wpływ na strzelanie, tylko sprecyzuj czy strzelają na "wolnym" czy przy zamykaniu gazu. Bo jeśli przy zamykaniu to jest to częsty objaw... Aha wrzuć zdjęcia - koniecznie!

Pozdro




Strzela po wkręcaniu na obroty,a jeśli chodzi o zdjęcia to nie umię ich wysłać na forum ,podaj swojego imejla to prześlę śiemka




To załóż konto na Picasa Web , a tutaj daj tylko link do fotek :mrgreen:


















Dzięki za informacjie zaloguje i wyślę zdjęćia tylko dopiero w sobote bo mam sporo pracy



Śiemka :thx:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group