Czy mój cień dobrze gada??
Odpowiedz do tematu

Czemson0024
[Usunięty]
: Czy mój cień dobrze gada??
Ciekaw jestem czy wasze cienie też tak praciją?? Prosze o opinje :-D http://www.youtube.com/watch?v=jQZWs1JodCo

sierżant
[Usunięty]
:
:mrgreen: normalka fabryczny terkot :mrgreen:

:
Hehe mój też tak chodzi tylko mój znacznie ciszej chodzi . Zastanawiam się nad wymianą pustego wydechu i będzie inaczej chodziła :D Orginał tłumika sobie zakonserwuję i przechowam (po co mam wiercić dziury czy wybebeszyć- szkoda tłumika !!).

Tylko zastanawiam się czemu aż tak twój głośno "piszczy" :?: :shock: Czy czasem nie są za wysokie obroty dla tego silnika ?

...bo życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia...
:
Według mnie najnormalniej na świecie ... bo tak samo jak mój ;)

A wydech nie był już traktowany jakimś wiertełkiem,????

Czemson0024
[Usunięty]
:
Zrobiłem jedną dziure wiertłem ;-) a no i efekt mi się podoba, głosniej nie trzeba:)

:
Gdzie tą dziurę zrobiłeś?? (w blasze na końcu tłumika , czy w przegrodzie wewnątrz?)

Ja zrobiłem 4 wiertełkiem czternastką, ale inaczej mi z rurki gada.

Czemson0024
[Usunięty]
:
Zrobiłem dziure wiertłem 16 ale tylko jedną w pierwszej przegrodzie, efekt zadawalający ;-) . Stwierdziłem że troche za cicho pracuje a kupno markowego układu wydechowego mi się nie uśmiechało (sporo trzeba wydac) a orginalny wydech swietnie pasuje do lini Cienia :-)

:
Panowie, z własnego doświadczenia wiem, że dużo lepsze doznania akustyczne dostarcza przewiercenie się wiertłem 20 i długości conajmniej 60 przez dwie przegrody. Osobiście na początku wierciłem tak jak Wy, a potem jeszcze trochę i jeszcze i na końcu jestem zadowolony :chytrusek:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
Czemson0024 napisał/a:
Zrobiłem dziure wiertłem 16 ale tylko jedną w pierwszej przegrodzie, efekt zadawalający ;-) . Stwierdziłem że troche za cicho pracuje a kupno markowego układu wydechowego mi się nie uśmiechało (sporo trzeba wydac) a orginalny wydech swietnie pasuje do lini Cienia :-)




Tak - oryginalny wydech jest piękny...jak zresztą cały motur :-D A jak ktoś już musi (inaczej sie udusi) zapodać aftermarketowy to www.roadhousebrand.com. Klimaciarskie rurki ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group