uszczelniacze
Odpowiedz do tematu

: uszczelniacze
witam...

ma ktoś może stary albo nowy uszczelniacz lagi z którego dało by się zdjąć wymiary, serwisówka podaje tylko nr.katalogowy części.

problem mam taki że jedną lage mam trochę cieńszą od drugiej + - 3mm (wynik oddawania do chromowania przez poprzedniego właściciela...)

założyłem nowy uszczelniacz i cieknie, więc muszę coś dorobić na zamówienie albo poszukać jakiegoś gotowca.

zdjęcie lagi i oddawanie do zakładu dorabiającego uszczelki ciśnieniowe = 2 tygodnie bez moto.

stary uszczelniacz jaki miałem oczywiście wylądował w koszu(...bo po co mi on jak założyłem nowy...)

vt 700 C r 85 ale 750 z tych lat ma te same.

jak toś z wawy lub okolic to mogę podjechać z "sówmiarką" ;-)

Za ściemnianie też płacą...
savik
[Usunięty]
:
Hej, jutro będę w ciągu dnia w Warszawie to jak chcesz możemy się gdzieś złapać to sobie pomierzysz, bo ja nie mam tak skomplikowanych urządzeń pomiarowych ;-)

:
Zajżyj tu:



http://www.sklepmotocyklo...ego_zawieszenia

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
savik a masz taki uszczelniacz wyjęty, czy zamontowany w moto?

Za ściemnianie też płacą...
savik
[Usunięty]
:
No własnie luzem nigdzie nie mam.

:
myślałem że masz luzem bo na ladze to i ja mam, tylko żeby go pomierzyć to trza go wyjąć...

mimo to dzięki.

PS. chyba że do białki lecisz, to w białce możemy twój uszczelniacz wyjąć i pomierzyć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Za ściemnianie też płacą...
:
Oj widzę, że link nie działa — już się poprawiam...



"...Nazwa: komplet uszczelniaczy przedniego zawieszenia 39-52-11

Nr katalogowy: 79395211

Dział: Uszczelniacze przedniego zawieszenia

Typ produktu: Uszczelniacze zawieszenia

Stara cena: 33.6 zł

Nowa cena: 13.9 zł

Dostępność: Dostępny na magazynie..."



Znalezione w tym sklepie.

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
savik
[Usunięty]
:
Wytrych napisał/a:


PS. chyba że do białki lecisz, to w białce możemy twój uszczelniacz wyjąć i pomierzyć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




hehe, jakbym jechał to byśmy z moim rozrządem powalczyli przy okazji ;-) Niestety znowu mi zlot odpada - tak to jest rezerwować sobie w firmie wolny weekend - w zamian docenili i mam zawalony robotą, a UŻ-ty to już wspomnienie :evil:

:
+_ 3 mm to na bank nie jest od chromowania. jakaś inna laga

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group