Nowe opony z białym paskiem z boku.
Odpowiedz do tematu

Gonti
[Usunięty]
: Nowe opony z białym paskiem z boku.
Witam szukam opon z białym paskiem z boku. Ktoś miał z tym do czynienia, i co polecacie jakie firmy??

:
Do vt125 nie dostaniesz takowych. najczesciej w cieniach to w vt 1100 c3 to widze. Super wyglada, ale ciezko doczyscic :D jbc, maly_tomi takowe ma w swojej c3

:
Opcja "szukam" np. tutaj http://www.shadow.org.pl/...opic.php?t=2940 .

Poza tym, dobrze by było żebyś chociaż określił rozmiar, bo ja osobiście nie wiem jakie opony zakłada się do 125.

Z uwag użytkownika, dużo więcej przy nich pracy, bo domycie białych pasków może doprowadzić do białej gorączki.

klem
[Usunięty]
:
Jak nie znajdziesz to jest farba do takich rzeczy. W Polandzie raczej nie dostaniesz, ale poszukaj na necie "white wall tire paint"

:
Opony z białeym pasem robi Dunlop, Avon i Metzeler. Dunlop daje opony z białym pasem na pierwszy montaż do Hondy i H-D. Ja w swojej C2 ACE miałem Dunlopy. Zmianiałem przed sezonem i na allegro wyszukałem tylnią Mezteler-a a na przód w Intermotors Dunlopa. Szukaj na www.netcar.pl oraz w hurtowniach www.intermotors.pl. Opony z białym pasem były dedykowane do konkretnych modeli i chyba do vt 125 bedzie trudno dobrać.

:
Do VT 125 idą takie opony, na przód 110/90-17, a na tył 130/90-15. :lol: I podejrzewam, że może byc problem z dostaniem opon z białym pasem, ajeżeli już to prawdopodobnie tylko renomowanych producentów. :lol:



Opony z białym pasem robi także Shinko. :lol:



http://www.tiresunlimited...ias_cruiser.htm

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek, z przodu jest 100/90 - 17 :)

:
Bachytek napisał/a:
Todek, z przodu jest 100/90 - 17 :)




Jesteś pewien? Wszystkie dane w necie podają 110/90-17. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
kurcze, czekaj, az sie ubiore i do moto zejde. Ale na www.shadow.org.pl jak byk napisane 100/90 :)



EDIT: Na mojej jest tak: 100/90 - 17 M/G 55S

:
Proponuje opony Metzhlerel Marathon - zrobiłem już na nich 20000km i drugie tyle przede mną.

Shadow mój to jest to..Kocham Go...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group