kto naprawiał starter cloutch
Odpowiedz do tematu

cykus
[Usunięty]
:
Jak sama nazwa wskazuję jest to starter cloutch czyli sprzęgło rozrusznika w tłumaczeniu.W rozruszniku w tym modelu nie ma żadnego będixa.Rozrusznik jest to po prostu silnik elektryczny który napędza koło zębate gdzie to koło blokuje się właśnie na tych rolkach wprawiając silnik w ruch.Zużyciu podlegają właśnie te rolki i niekiedy bieżnia na której te rolki się blokują.Można powiedzieć że zasada działania będixa i tego sprzęgła jest podobna.

:
cykus napisał/a:
Jak sama nazwa wskazuję jest to starter cloutch czyli sprzęgło rozrusznika w tłumaczeniu.W rozruszniku w tym modelu nie ma żadnego będixa.Rozrusznik jest to po prostu silnik elektryczny który napędza koło zębate gdzie to koło blokuje się właśnie na tych rolkach wprawiając silnik w ruch.Zużyciu podlegają właśnie te rolki i niekiedy bieżnia na której te rolki się blokują.Można powiedzieć że zasada działania będixa i tego sprzęgła jest podobna.


Znaczy się jako chemik to w dobrą stronę kombinowałem :mrgreen: jednak brak mojej wiedzy fachowej nie pozwalał dokładniej sprecyzować o co mi chodzi :-/

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Cytat:
Znaczy się jako chemik to w dobrą stronę kombinowałem :mrgreen: jednak brak mojej wiedzy fachowej nie pozwalał dokładniej sprecyzować o co mi chodzi :-/




Ale brak Twojej wiedzy sprowokował i spowodował poprawna odpowiedź, możesz czuć się winny... :-P

:
W serwisówce są podane wymiary jakie ma mieć zewnętrzna bieżnia tego sprzęgła minimum to 74.50 mm, i wewnętrzna, czyli ta tuleja która wychodzi z tego koła zębatego ze sprężynami, minimum 57.60 mm. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
adam3911 napisał/a:
Cytat:
Znaczy się jako chemik to w dobrą stronę kombinowałem :mrgreen: jednak brak mojej wiedzy fachowej nie pozwalał dokładniej sprecyzować o co mi chodzi :-/




Ale brak Twojej wiedzy sprowokował i spowodował poprawna odpowiedź, możesz czuć się winny... :-P


No tak.... zawsze musi być jakiś "Kozioł Ofiarny" :mrgreen:

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
dzięki koledzy za info, łapie mechanika i niech robi



pozdrawaim

:
kolego CYKUS a nie wiesz kto takie rolki sprzęgła kierunkowego do właśnie schadowki vt 750 z 83 roku może przesłać, jakiś namiar na sklep może masz, bo szukałem i raczej nic mądrego mi sie nie wyświetla, a moze można to dostać w sklepie z łożyskami?, kurcze nie wiem bo ten mechas to powiedział że on takiego czegos to nie ma i nie sprowadzi bo nie wie skąd

jakbyś miał jakiś namiar to bardzo będe wdzięczny



pozdrawiam



kurcze taki piękny majowy weekend a moto w garażu :-|

:
Sławek napisał/a:
kolego CYKUS a nie wiesz kto takie rolki sprzęgła kierunkowego do właśnie schadowki vt 750 z 83 roku może przesłać, jakiś namiar na sklep może masz, bo szukałem i raczej nic mądrego mi sie nie wyświetla, a moze można to dostać w sklepie z łożyskami?, kurcze nie wiem bo ten mechas to powiedział że on takiego czegos to nie ma i nie sprowadzi bo nie wie skąd

jakbyś miał jakiś namiar to bardzo będe wdzięczny



pozdrawiam



kurcze taki piękny majowy weekend a moto w garażu :-|




Nie łam się chłopie, moje moto już miesiąc w garażu stoi :lol: A kasy to już tyle w nie utopiłem, że masakra :-P Ale nie tracę nadziei :-D

:
no kasę to można zarobić ale pogody szkoda, nie?



pozdrawiam i powodzenia, ja ciągle walczę ale mam nadzieję że w przyszłym tygodniu wyjadę wreszcie

przemoshadow
[Usunięty]
:
WITAM SPRZĘGŁO ROZRUSZNIKA JEST ZA MAGNETEM. SPRÓBÓJ WYMIENIC SPRĘŻYNĘ KTÓRA OPLATA TULEJKI NP NA SPRĘŻYNĘ WYJĘTĄ Z JAKIEGOŚ SIEMERINGU CHODZI O WYMIAR SPRĘŻYNY. PRAWDOPODOBNIE STARA JUŻ JEST SŁABA I SPRZĘGIEŁKO PRZEPUSZCZA. KOSZ NOWEGO OK 350 PLN . NAJLEPIEJ IŚĆ DO FIRMY KTÓRA PRODUKUJE SIEMERINGI NIECH DOROBIĄ SPRĘŻYNĘ I PO KRZYKU. U MNIE SIE SPRAWDZIŁO

POZDRO NA GAZIE

:
dzięki serdeczne, to właśnie było to!!!!!

Pozdrawiam i dzięki wielkie

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group