pytanie do posiadaczy VT 1100 Spirit
Odpowiedz do tematu

: pytanie do posiadaczy VT 1100 Spirit
Witam, mam prośbę do posiadaczy VT 1100 Spirit, prosił bym o zmierzenie i podanie trzech wymiarów między punktami mocowania gmoli (jak na zdjęciu)

http://www.fotosik.pl/pok...0b0a007bb9.html



posiadam spirita 750 i podejrzewam że od 1100 będą pasować. bezpośrednio do mojego raczej nikt nie robi a jak już to są dość dobrej zagranicznej marki i dość drogie. a do VT 1100 spirit można znaleźć cos fajnego i nie drogiego.....pozdrawiam i z góry dziękuję

Dzida
[Usunięty]
:
To są chyba gmole które mam u siebie. Roadstyler?



Wrzucę info wieczorem, jakie mam wymiary.

:
Na 100% takie gmole ma Troll. :lol: Napisz do niego na priva. :lol: To są gmole RoadStyler, czy jakoś tak. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
też się przydadzą bo mam zamiar zmieniać, więc dołączam się do prośby

Dzida
[Usunięty]
:
Wymiary o które prosił kolega w pierwszym poście. Proszę ich nie traktować na zasadzie "co do mm" gdzyż na moto dosyć cięzko się mierzy precyzyjnie gmol. :lol:



1. 24 cm

2. 48 cm (mierzone "po chłodnicy")

3. 47 cm.



Gmole ze zdjęcia idelanie pasują do 1100 SS. Bez przerobek, kombinowania, wiercenia, spawanie itp. Przychodzi przesyłka, zakładasz i masz. :-D

:
Dzięki wielkie za wymiary, wychodzi na to że dół by pasował, natomiast jeszcze jedno pytanie czy ta śruba u góry która trzyma gmole i między innymi obudowę chłodnicy w VT1100 jest na środku (w sensie taka sama odległość po obu stronach od rur ramy) czy jest przesunięta w którąś stronę??

Dzida
[Usunięty]
:
mariioo napisał/a:
Dzięki wielkie za wymiary, wychodzi na to że dół by pasował, natomiast jeszcze jedno pytanie czy ta śruba u góry która trzyma gmole i między innymi obudowę chłodnicy w VT1100 jest na środku (w sensie taka sama odległość po obu stronach od rur ramy) czy jest przesunięta w którąś stronę??


Tak śruba u góry jest idealnie na środku. Gmole zakładasz pod chłodnicę (u góry) oraz pod mocowania podnóżków (po bokach)

:
Dzięki jeszcze raz za wszystkie info, dziś udało mi sie dla potwierdzenia wyciągnąć wymiary bezpośrednio od producenta... ( Dzida prawie idealnie pomierzyłeś - dzięki), wychodzi na to że będę musiał troszkę przerobić mocowanie na górną śrubę, a jeśli nie wymyśle jak to będę miał gmole na sprzedaż :-P ..... pozdro dla wszystkich

:
podaj te producenckie wymiary bo u mnie "trójka" ma dokładnie 44 cm (mierzone od początku jednego i drugiego bolca do którego przymocowany jest gmol).

:
producent podał mi 45,5 cm tylko nie wiem czy to jest zmierzone razem z grubością tych bolców czy tylko od -> do

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group