Shadow z allegro
Odpowiedz do tematu

:
nie bardzo rozumiem. 600 to motong dla filigranowej dziewczyny (np Pati czy Doda) :twisted: więc nie wiem o co wam chodzi, takie sobie WYBRALIŚCIE i musicie z tym żyć :chytrusek:

:
Niektórym jeszcze chodzi o wygląd.

Marcin
Jurek
[Usunięty]
:
Vt 700 1984 jest ok.

I nie zamieniłbym go nigdy na VT 1100 gdyby nie.....

No właśnie - 700-ka jest zdecydowanie dla jednej osoby - przy dwóch trochę za słaba .

Wersja amerykańska też w porządku. Moc i przyśpieszenie ... wystarczające :mrgreen:

:
MCY napisał/a:
wiolator napisał/a:
postawisz piwo na jakimś zlocie za kare :mrgreen:




Nawet kilkanaście piw.


+ jedno, ja też to przeczytałem :mrgreen:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
Ja wiem czy za słaba :roll: . Moim zdaniem za ciasna, bo mocy mi raczej nie brakuje. 8-)

Jurek
[Usunięty]
:
renegade26 napisał/a:
Ja wiem czy za słaba :roll: . Moim zdaniem za ciasna, bo mocy mi raczej nie brakuje. 8-)


Racja - mocy dośc, ale amorki "dobijały"... to moja waga była tego przyczyną :mrgreen:

:
trudno. poszła krowa niech idzie cielę.jak model by to nie był to honda i shadow. i to jest najważniejsze.dajcie cynka o zlocie. pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy

:
No i kupiłem sobie motorek. Fajnie chodzi, musze tylko szczotki wymienic w rozruszniku bo juz prawie ich nie ma;) Ale dziś troche po dłubałem w nim i jeszcze chodzi;)

pozdr.

:
A co dokladnie kupiles ?

:
Kupiłem ten co w linku na początku, hehe po ciężkich bojach ze sprzedającym :mrgreen:

:
No to teraz zapraszam do mnie w celu pochwalenia się, :lol: :lol: daleko nie masz. :lol: :chytrusek:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Łokej, jak będzie wolna chwila to podjade:)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group