VT 600 problem ze stacyjka
Odpowiedz do tematu

: VT 600 problem ze stacyjka
Tak jak w temacie nie wiem czy ja mam coś nie tak ze stacyjka czy tak jest orginalnie ( w co wątpie) po przekręceniu kluczyka i odpaleniu moto kluczyk ze stacyjki moge swobodnie wyciągnać a moto dalej chodzi.. jesli tak nie jest orginalnie to jak najlepiej usunac ta usterke ? boje sie ze kiedys po tych naszych dziurach zgubie kluczyk a nie mam zapasowego :-/

:
Obawiam się, że masz po prostu już wyrobiona stacyjkę. :-( W oryginale po przekręceniu w pozycje ON, kluczyk nie powinien dać się wyjąć. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
tak zużyte zapadki są kumpel ma tak samo w puszce

:
Masz stosunkowo blisko do Wrocławia.

Może AJK by ci coś na to poradził?

Nie ma nic lepszego jak silnik chłodzony powietrzem!!!
:
myslałem o tym żeby dać to do ślusarza, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Skoro mówicie że są wyrobione no to już wiem dlaczego WD-40 nie pomogło, i ślusarz raczej też nic na to nie poradzi, póki co kluczyk przywiązuje :mrgreen:

:
miałem ten sam problem ,teraz kluczyk zaczepiam gustownym łańcuszkiem do przewodu wys. nap. od świecy i jest git :mrgreen:

największa frajda jaką można mieć w ubraniu
:
"dyha" jak możesz to wrzuć foto bo ja mam tylko kawałek drucika i dziwnie to wyglada ^^

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group