Szybka
Odpowiedz do tematu

:
MCY, spróbuj popytać w warsztatach, gdzie zajmują się naprawą zderzaków samochodowych. Myślę, że naprawa tego elementu nie będzie stanowiła dla nich żadnego problemu.

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
MCY - jestem na rancho 16 i 17.05.09r.jak możesz to przyjedż.Skleimy. :-D

Sub
[Usunięty]
:
MCY napisał/a:
Czy ktoś wie gdzie można zdobyć taki element




To juz wymien na coś bardziej solidnego...

:
MCY napisał/a:
Czy ktoś wie gdzie można zdobyć taki element




Mi też się "załmał", razem ze sporym kawałkiem szyby ;-)



Za niedługo będę kupywał nową szybkę, taka samą. Mam plan, żeby wykorzystać uchwyty z tej połamanej szybki w nowej. Jak zmienie plany dam znać i odstapie Ci ten "tegesik".

...Kdybych se narodil před sto lety
byl bych vazačem knih...
:
fensterek napisał/a:
MCY napisał/a:
Czy ktoś wie gdzie można zdobyć taki element




Mi też się "załmał", razem ze sporym kawałkiem szyby ;-)



Za niedługo będę kupywał nową szybkę, taka samą. Mam plan, żeby wykorzystać uchwyty z tej połamanej szybki w nowej. Jak zmienie plany dam znać i odstapie Ci ten "tegesik".




Będę wyczekiwał. :chytrusek:

Marcin
:
ciachu napisał/a:
MCY, spróbuj popytać w warsztatach, gdzie zajmują się naprawą zderzaków samochodowych. Myślę, że naprawa tego elementu nie będzie stanowiła dla nich żadnego problemu.




Pospawane. Trzyma się, na razie.

Marcin
:
Lepsza przezroczysta czy przyciemniona ??

:
Koledzy wcześniej wyjaśnili, że dobrze by było, gdyby się kończyła poniżej linii oczu. Jesli nie będziesz przez nia patrzył na drogę, to po co przyciemniana?

...Kdybych se narodil před sto lety
byl bych vazačem knih...
:
W sensie, ktora lepiej bedzie wygladala (wiem ze nie patrze przez nia).

: Szybka
Odświeżę temat . Szyba o jakich wymiarach najlepsza do 125 ? Co sądzicie o szybach uniwersalnych ?

:
A ja polecam szybę. Miałem i na 500 i na 1100, mocna, świetnie się ją mocuje i dobrze ustawia. Może droga, ale wg mnie warto. No i świetnie pasuje do Shadowek :-) i nie tylko :-)

:
Mateusz napisał/a:
A ja polecam szybę. Miałem i na 500 i na 1100, mocna, świetnie się ją mocuje i dobrze ustawia. Może droga, ale wg mnie warto. No i świetnie pasuje do Shadowek :-) i nie tylko :-)

Ja mam tę szybkę.
Jak się dobrze ustawi to można jeździć bez szyby na kasku-wieje tylko w czubek kasku.
Poza tym dobrze się prezentuje nie psując linii motocykla.

Trahit sua quemque voluptas....
:
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego rzemiosła?
http://olx.pl/oferta/stel...D5-ID6ZJQd.html
Interesuje nie szyba i deflektory na ręce, warte uwagi?

I don't drive Fast...
I fly low ;D
: Re: Szybka
Daro66 napisał/a:
Odświeżę temat . Szyba o jakich wymiarach najlepsza do 125 ? Co sądzicie o szybach uniwersalnych ?


Jeśli chodzi o taką mocowaną do kierownicy - ta miałem kiedyś i strasznie się to to telepotało - moim zdaniem mocowanie do lag jest sto razy bardziej stabilne. A jeśli chodzi o wysokość, to powinna kończyć się na pograniczu wzroku. Ni ekupuj takiej przez którą będziesz musiał patrzeć, bo i tak za chwilę będziesz ją obcinał
(wiem, bo kilka dni temu swoją skracalem. Jak jest za wysoka, to w deszczu tragedia - nic nie widać' no i w chłodniejsze wieczory, jak zarosieje, to też kicha.

Bądźcie pozdrowieni wszyscy kochający Shadowki i Bunię :-)
MOJA HANUŚKA :-)
:
Ciekawe jak cenowo i czy wykonanie jest OK ?

Czołem :omg: :mrgreen: Gość
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group