Pytanie o składanie silnika :P
Odpowiedz do tematu

Duch
[Usunięty]
:
No i opanowane :D, wielkie podziękowanie dla KrisZbro za pomoc przy tym :thx: :thx: , po sprawdzeniu i pomierzeniu tak jak to być powinno, wyszło na to że na 2 głowicy pomiary mieszczą się w normie, ale na 1 głowicy trzeba dołożyć podkładki po 0,5 mm które teraz muszę gdzieś zdobyć i można składać silnik :D

:
Duch napisał/a:
No i opanowane :D, wielkie podziękowanie dla KrisZbro za pomoc przy tym :thx: :thx: , po sprawdzeniu i pomierzeniu tak jak to być powinno, wyszło na to że na 2 głowicy pomiary mieszczą się w normie, ale na 1 głowicy trzeba dołożyć podkładki po 0,5 mm które teraz muszę gdzieś zdobyć i można składać silnik :D




Mam te podkładki ale tyko 2sztuki po 1.15mm każda ale mogę je przeszlifować na magnesówce jak potrzebujesz.

Ostatnio zmieniony przez KrisZbro 2009-04-16, 21:24, w całości zmieniany 1 raz
Duch
[Usunięty]
:
Mam te podkładki ale tyko 2sztuki po 1.15mm każda ale pogę je przeszlifować na magnesówce jak potrzebujesz.[/quote]

Jasne :) jeśli masz, zresztą na siłę jak pamiętasz to jedna była by potrzebna, a jak będą dwie to jeszcze lepiej :)

Duch
[Usunięty]
:
silnik złożony mam nadzieję że wszystko będzie ok i odpali, jutro jak czas pozwoli to wsadzę go do ramy i zobaczymy co będzie :)

Duch
[Usunięty]
:
:mrgreen: :mrgreen: Motor poskładany, odpalił za pierwszym razem, teraz czas na przejażdżkę i sprawdzenie czy nic się nie będzie chrzaniło :-)

:
Szczerze gratuluję odwagi podjęcia się naprawy i efektu pracy również.

Bezproblemowej jazdy przez cały sezon!

:
Duch napisał/a:
:mrgreen: :mrgreen: Motor poskładany, odpalił za pierwszym razem, teraz czas na przejażdżkę i sprawdzenie czy nic się nie będzie chrzaniło :-)




odpalił? to RESPECT :thx:

bachus
[Usunięty]
:
gratuluje :) aż miło się czytało cała te aferę :):)szerokości !

Duch
[Usunięty]
:
dzięki :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group