Światła postojowe
Odpowiedz do tematu

: Światła postojowe
Czy VT 600 95 posiada światło postojowe z przodu?

:
Chodzi Ci o "pozycyjne"??? TAK!!!!

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Tak

:
Tak nasze(bo mamy takie same) Shadowki mają takie światełko z przodu.

A świecący w nich "kaganek" to żaróweczka T4W (4W z metalową oprawką).

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Tak, ale tylko na włączonej stacyjce.

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
potfur napisał/a:
Tak, ale tylko na włączonej stacyjce.


Fakt potfur :thx: tak jakoś zapomniałem o tym szczególe :mrgreen:

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
sierżant
[Usunięty]
:
z przodu nie ma postoju nie ma żadnej żaróweczki :mrgreen:

:
sierżant napisał/a:
z przodu nie ma postoju nie ma żadnej żaróweczki :mrgreen:


Mogę się nawet o skrzynkę założyć :chytrusek: PRzeglądu mi nie chcieli podbić bo nie świeciła. Też się upierałem że nie ma i..... diagnosta miał rację :mrgreen: Kupiłem, wymieniłem i przeglądzik jest :mrgreen:

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
Duch
[Usunięty]
:
jak wersja amerykańska to nie ma postoju, u mnie też nie ma i diagnosta się do tego nie przyczepił :)

:
w wersjach USA -są tylko tzw. obrysówki (czyli dodatkowe włókna żarówek w migaczach przednich).

ponadto w wersjach USA nie masz możliwości włączania i wyłączania świateł więc siłą rzeczy pozycyjnych nie ma.

Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
: Re: Światła postojowe
Rigez napisał/a:
Czy VT 600 95 posiada światło postojowe z przodu?


a do czego miałoby te światło slużyć???jeżeli coś takiego posiadasz to to wy...demontuj jaknajprędzej, szkoda aku :mrgreen:

największa frajda jaką można mieć w ubraniu
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group