Witam.
Poszukuję firmy lub rzemieślnika, ktory dobrze położy chrom. Element nie jest duży. To końcówka rury wydechowej/tłumika wykonanej z aluminiuum na której zrobiła się "purchla" z łuszczącą się warstwą chromu, która dalej się powiększa.
Ktoś coś sprawdzonego poleci?
pozdrawiam
Odpowiedz do tematu
: Gdzie oddać do chromowania.
:
Jeśli odległość jest do przełknięcia osobiście polecam Classic Chrom Warszawa, ul. Potockich 69, tel.: 695 295 055.
Genialna robota, czyli bez lipy, profesjonalnie, zgodnie ze sztuką, trwale. Osoby, które widziały efekt końcowy, a znają się na tego rodzaju robocie powiedziały, że zrobione bardzo dobrze. Ceny adekwatne do wykonanej pracy, czyli nie jest tanio, ale warto. Element był mocno skorodowany, posiadał wżery itd., itp., napawali, szlifowali, chromowali. Efekt końcowy powalający. Miałem też okazję trochę pogadać z właścicielem (pod tel. odezwie się najprędzej syn, który zajmuje się logistyką), który pokazał mi zdjęcia z dawnych czasów, kiedy nie było na rynku tzw. chińszczyzny, a wybór akcesoriów do motocykli w naszym cudownym kraju był mocno ograniczony, a wszelkie oparcia, wieszaki do sakw, gmole, czy inne wymyślone przez posiadacza motocykla akcesoria robili od podstaw. Pod zamówienie. Według pomysłu. Co dusza zapragnie. Także mają doświadczenie i fach w rękach. Profesjonaliści.
Można telefonicznie po przesłaniu zdjęć ustalić szacunkowy koszt wykonania usługi. Można element też wysłać, zrobiony odeślą. Kwestia ustaleń.
Genialna robota, czyli bez lipy, profesjonalnie, zgodnie ze sztuką, trwale. Osoby, które widziały efekt końcowy, a znają się na tego rodzaju robocie powiedziały, że zrobione bardzo dobrze. Ceny adekwatne do wykonanej pracy, czyli nie jest tanio, ale warto. Element był mocno skorodowany, posiadał wżery itd., itp., napawali, szlifowali, chromowali. Efekt końcowy powalający. Miałem też okazję trochę pogadać z właścicielem (pod tel. odezwie się najprędzej syn, który zajmuje się logistyką), który pokazał mi zdjęcia z dawnych czasów, kiedy nie było na rynku tzw. chińszczyzny, a wybór akcesoriów do motocykli w naszym cudownym kraju był mocno ograniczony, a wszelkie oparcia, wieszaki do sakw, gmole, czy inne wymyślone przez posiadacza motocykla akcesoria robili od podstaw. Pod zamówienie. Według pomysłu. Co dusza zapragnie. Także mają doświadczenie i fach w rękach. Profesjonaliści.
Można telefonicznie po przesłaniu zdjęć ustalić szacunkowy koszt wykonania usługi. Można element też wysłać, zrobiony odeślą. Kwestia ustaleń.
Honda Shadow VT 125, Honda CMX 500 Rebel, Honda Shadow VT750 Spirit
:
Odpowiedz do tematu
OK! Dzięki za informację.