Olej Motul z Allegro i filtr do niego
Odpowiedz do tematu

janus
[Usunięty]
: Olej Motul z Allegro i filtr do niego
Witam



Dzisiaj poskładałem po zimie swojego cienia wymieniłem olej w lagach i uszczelniacze tez zmieniłem i wypadało by wymienić olej i filtr, jako że w mojej okolicy nie ma za wielu sklepów w których można kupić olej postanowiłem kupić przez allegro i znalazłem coś takiego

Motul 5100

Tak mnie zastanawia ten filtr czy to normalnie że pasuje aż do tylu modeli motocykli, jak uważacie warto kupować ??

:
Ja zamawiam w inter cars on line bo jakos nie chce mi sie wierzyc w niektore produkty z allegro :-/

leje Motul 5000 i jest OK,filtr tez z resztą z inter carsu jest, ale wybór należy do ciebie.

Przesylka to jedyne 10zeta

:
Ja też kupuję olej i filtr w inter carsie i nie miałem nigdy kłopotów , a taki sam filtr to widziałem ostatnio u kumpla w hornecie .Widać honda postawiła na unifikację .

Możliwe że jestem tu tylko na chwilę
:
Wejdź sobie na http://sklep.intercars.com.pl/ (wspomniany w postach powyżej InterCars).

Tam w wyszukiwarce wybierasz swój model, rok itd i po prawej stronie wyświetlają ci się części. Wybierasz filtry i jako olejowy otrzymójesz między innymi K&N HF-303. Z prawej strony masz opcję zamienniki i stosowane w... Tam możesz sprawdzić w jakich jeszcze innych maszynach jest stosowany taki filtr- ale uprzedzam że jest ich ja mrówków :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Podpowien jeszcze, że taki sam filtr jest np. w Mitsubishi, Mazda, Subaru czy Oplu 1,5TD i Oplu Combo 1,7D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



JAk coś jest do wszystkiego to.... wcale nie musi być do niczego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
janus
[Usunięty]
:
Nieźle, nie myslałem że aż takie uniwersalne są filtry, jednak nie kupię tego oleju przez allegro znalazłem dobry sklep 50km w sumie aż tak daleko nie jest a i okazja do przejechanią się będzie poza tym olej też w dobrej cenie motul ten sam za 119 i filtr za 20 parę złotych więc wyjdzie mnie na to samo :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group